آرشیو

سه شنبه ها با مردم

خبر

سه شنبه ها با مردم

(2)

ملاقات مردمی محمدی سرپرست شهرداری سهند با شهروندان با هدف رسیدگی به مشکلات و مطالبات شهروندان صبح امروز سه شنبه مورخه ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ در شهرداری برگزار شد.

سه شنبه 19 تير 1403
دفع علف های هرز

خبر

دفع علف های هرز

(0)

دفع علف های هرز ، پاکسازی و ایجاد تشتک پای درختان توسط شهرداری سهند

دوشنبه 18 تير 1403
جلسه

خبر

جلسه

(2)

جلسه محمدی سرپرست شهرداری سهند با مدیریت منطقه شمالغرب کشور بانک شهر در خصوص ارائه خدمات بانکی بهتر به شهروندان با افتتاح شعبه در شهر سهند

دوشنبه 18 تير 1403
مراسم اهتزاز پرچم محرم

خبر

مراسم اهتزاز پرچم محرم

(0)

حضور محمدی سرپرست شهرداری سهند و جمعی از کارکنان این شهرداری در آیین اهنزاز پرچم اباعبدالله الحسین(ع)

يکشنبه 17 تير 1403
تسلیت

خبر

تسلیت

(0)

ایام سوگواری ابا عبدا...الحسین ع و یاران باوفایش تسلیت باد

يکشنبه 17 تير 1403
تسلیت

خبر

تسلیت

(1)

تسلیت ایام سوگواری ابا عبدا...الحسین ع و یاران با وفایش

يکشنبه 17 تير 1403
سه شنبه ها با مردم

خبر

سه شنبه ها با مردم

(1)

در راستای تداوم خدمت جهادی ، محمدی سرپرست شهرداری شهر سهند روزهای سه شنبه با شهروندان دیدار میکند .

شنبه 16 تير 1403
تصاویر شهدا

خبر

تصاویر شهدا

(88)

شناسایی خانواده های شهدا ساکن شهر سهند

چهارشنبه 26 مهر 1402
نصب تصاویر شهدا

خبر

نصب تصاویر شهدا

(73)

نصب تصاویر شهدا ی دفاع مقدس با آرم کنگره ده هزار شهید آذربایجان شرقی توسط روابط عمومی شهرداری شهر سهند

چهارشنبه 26 مهر 1402
ثبت رکورد بودجه ای

خبر

ثبت رکورد بودجه ای

(96)

ثبت رکورد بودجه ای دهه اخیر با تحقق 150 درصدی بودجه
شهرداریسهند از تحقق 150 درصدی بودجه سال 1401 شهرداری خبرداد و گفت : این میزان از تحقق ، رکورد بی نظیری در تاریخ 15 سال اخیر شورا و شهرداری محسوب شده و نسبت به بودجه سال 1400 افزایش 330 درصدی دارد .
حسین عباس زاده با اعلام این خبر افزود : در سایه تلاش ها و هوشمندیهای علمی و تخصصی شورای اسلامی شهر ، امروز شاهد تحقق 150 درصدی بودجه مصوبه در پایان سال از سوی شهرداری هستیم و این نشان می دهد ، مدیریت شهری در دوره جدید با تلاش و حساسیت ویژه ای در امر تحقق درآمدها و ردیف های بودجه ای امسال موفق بوده است .
وی در ادامه با اشاره به دلایل وزمینه های موثر در این موفقیت مالی و بودجه ای در مدیریت شهری سهند خاطر نشان کرد : تحرک و پویایی مدیریتی ، پیش بینی و کارشناسی های دقیق شورایی در فصل بودجه بندی ، تعاملات مثبت بین بخشی ، مشارکت و همراهی موثر شهروندان و مسئولیت پذیری بدنه مدیریتی شهرداری در تحقق بودجه مصوب از مهمترین شاخص های دخیل در این موفقیت به شمار می رود .
عباس زاده نمونه عینی موفقیت های بودجه ای و مالی شهرداری سهند در سال جاری را در طرح ها و پروژه های عمرانی ، خدماتی دانست و خاطر نشان کرد : با مدیریت و توزیع عادلانه ، هوشمندانه و هدفمند بودجه و اعتبارات عمرانی در سال جاری ، علاوه بر اتمام بسیاری از پروژه های عمرانی نیمه کاره ، در بخش خدماتی و نیروی انسانی نیز شاهد تحولات و موفقیت های مشهودی باشیم .
شهردار سهند در عین حال گفت : لایحه ی بودجه سال آینده 62 درصد عمرانی و 38 درصد بودجه جاری تدوین و تصویب شد و این میزان بودجه ، نوید توسعه و تحول زیر بانیی سهند در سال آتی را می دهد .
عباس زاده در خاتمه از همراهی و تلاش های ماه های اخیر اعضای شورای اسلامی شهر سهند و حمایت های این مجموعه از برنامه هاو سیاست های عمرانی ، خدماتی شهرداری تقدیر و تشکر ویژه نمود .

پنجشنبه 7 ارديبهشت 1402