آرشیو

تصاویر شهدا

خبر

تصاویر شهدا

(52)

شناسایی خانواده های شهدا ساکن شهر سهند

چهارشنبه 26 مهر 1402
نصب تصاویر شهدا

خبر

نصب تصاویر شهدا

(42)

نصب تصاویر شهدا ی دفاع مقدس با آرم کنگره ده هزار شهید آذربایجان شرقی توسط روابط عمومی شهرداری شهر سهند

چهارشنبه 26 مهر 1402
ثبت رکورد بودجه ای

خبر

ثبت رکورد بودجه ای

(65)

ثبت رکورد بودجه ای دهه اخیر با تحقق 150 درصدی بودجه
شهرداریسهند از تحقق 150 درصدی بودجه سال 1401 شهرداری خبرداد و گفت : این میزان از تحقق ، رکورد بی نظیری در تاریخ 15 سال اخیر شورا و شهرداری محسوب شده و نسبت به بودجه سال 1400 افزایش 330 درصدی دارد .
حسین عباس زاده با اعلام این خبر افزود : در سایه تلاش ها و هوشمندیهای علمی و تخصصی شورای اسلامی شهر ، امروز شاهد تحقق 150 درصدی بودجه مصوبه در پایان سال از سوی شهرداری هستیم و این نشان می دهد ، مدیریت شهری در دوره جدید با تلاش و حساسیت ویژه ای در امر تحقق درآمدها و ردیف های بودجه ای امسال موفق بوده است .
وی در ادامه با اشاره به دلایل وزمینه های موثر در این موفقیت مالی و بودجه ای در مدیریت شهری سهند خاطر نشان کرد : تحرک و پویایی مدیریتی ، پیش بینی و کارشناسی های دقیق شورایی در فصل بودجه بندی ، تعاملات مثبت بین بخشی ، مشارکت و همراهی موثر شهروندان و مسئولیت پذیری بدنه مدیریتی شهرداری در تحقق بودجه مصوب از مهمترین شاخص های دخیل در این موفقیت به شمار می رود .
عباس زاده نمونه عینی موفقیت های بودجه ای و مالی شهرداری سهند در سال جاری را در طرح ها و پروژه های عمرانی ، خدماتی دانست و خاطر نشان کرد : با مدیریت و توزیع عادلانه ، هوشمندانه و هدفمند بودجه و اعتبارات عمرانی در سال جاری ، علاوه بر اتمام بسیاری از پروژه های عمرانی نیمه کاره ، در بخش خدماتی و نیروی انسانی نیز شاهد تحولات و موفقیت های مشهودی باشیم .
شهردار سهند در عین حال گفت : لایحه ی بودجه سال آینده 62 درصد عمرانی و 38 درصد بودجه جاری تدوین و تصویب شد و این میزان بودجه ، نوید توسعه و تحول زیر بانیی سهند در سال آتی را می دهد .
عباس زاده در خاتمه از همراهی و تلاش های ماه های اخیر اعضای شورای اسلامی شهر سهند و حمایت های این مجموعه از برنامه هاو سیاست های عمرانی ، خدماتی شهرداری تقدیر و تشکر ویژه نمود .

پنجشنبه 7 ارديبهشت 1402