منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات


پیام  رییس شورای اسلامی شهرسهند بمناسبت روزدانش آموز،و دعوت  شهروندان محترم سهند به حضوردرراهپیمایی استکبارستیزسیزده آبان.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند در این پیام آمده است :

  13 آبانماه یادآور چند واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است.
 اولین واقعه در روز 13 آبانماه 1343 با یورش دژخیمان رژیم پهلوی به منزل امام خمینی(ره) و دستگیری ایشان و در نهایت تبعید به ترکیه اتفاق افتاد.
 دومین واقعه  با کشتارِ جمعی از دانش آموزان در راهپیمایی دراعتراض به دخالت های آمریکا در ایران در روز 13 آبانماه 1357 رقم خورد و در نهایت با برچیده شدن لانه جاسوسی در 13 آبانماه سال 1358 توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) به نهایت کمال رسید.
 در این وقایع آنچه بیش از هر چیز خودنمایی می کند مبارزه با استکبار جهانی و عمالش رژیم پهلوی است که نشان از روحیه استکبار ستیز ملت بزرگ ایران می باشد.
 این روز بزرگ را به تمامی دانش آموزان کشور بویژه دانش آموزان شهر سهند تبریک و تهنیت عرض نموده  و از تمامی شهروندان سهند دعوت می نماییم که با توجه به حساسیت امسال نسبت به سالهای گذشته با حضور سبز خود همراه و همگام با دانش آموزان ندای استکبار ستیز خود را به گوش تمامی مستکبران و طاغوت یان زمان  برسانند و مشت محکمی بر یاوه گویان داخلی و خارجی بزنند. انشاءا…”

 

تاریخ تنظیم خبر : 97.8.12 //روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند

تصویر تصادفی

sal.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی