منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

به مناسبت ۷ مهر روز ایمنی و آتش نشانی مراسمی در ایستگاه شماره یک آتش نشانی سهند برگزار و از جان برکفان این واحد تجلیل به عمل آمد.

 این مراسم با حضور دکترمرتضی محمدزاده فرماندار اسکو، اعضای شورای اسلامی و شهردار سهند برگزار شد.

 محمدزاده در این مراسم با مناسب ارزیابی کردن خدمات ایمنی در شهر سهند گفت: مجموعه حاضر، مجموعه کارآمدی است که هم از نظر ساختار و هم از نظر عملکرد شرایط قابل قبولی داشته است

فرماندار اسکو ادامه داد: البته اقداماتی چون حضور در مدارس و آموزش مسائل ایمنی به دانش آموزان در شهر سهند در حال اجرا است که انتظار داریم این اقدامات با شتاب و قوت بیشتری انجام گیرد.

عباداله نظامی شهردار سهند هم در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره آتشنشانان جان باخته در حادثه پلاسکو ،آتشنشانان را دلاورمردانی دانست که در صحنه های خطر از خود ایثار و جانفشانی کرده و امنیت و ایمنی را برای حادثه دیدگان به ارمغان می آورند.

شهردار سهند در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم تجهیز واحد آتش نشانی به تجهیزات پیشرفته تاکید کرد و افزود: لازم است واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سهند به تجهیزات بروز از قبیل تشک نجات،کپسول های آتش خاموش کن پیشرفته و ست های نجات مجهز شده و جوابگوی نیاز جمعیت ساکن در سهند باشد .

تاریخ تنظیم خبر:۹۷.۷.۷//روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند

تصویر تصادفی

sal.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

860436
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
264
248
512
852935
8216
8729
860436

امروز: یکشنبه، 04 فروردين 1398