منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

به مناسبت ۷ مهر روز ایمنی و آتش نشانی مراسمی در ایستگاه شماره یک آتش نشانی سهند برگزار و از جان برکفان این واحد تجلیل به عمل آمد.

 این مراسم با حضور دکترمرتضی محمدزاده فرماندار اسکو، اعضای شورای اسلامی و شهردار سهند برگزار شد.

 محمدزاده در این مراسم با مناسب ارزیابی کردن خدمات ایمنی در شهر سهند گفت: مجموعه حاضر، مجموعه کارآمدی است که هم از نظر ساختار و هم از نظر عملکرد شرایط قابل قبولی داشته است

فرماندار اسکو ادامه داد: البته اقداماتی چون حضور در مدارس و آموزش مسائل ایمنی به دانش آموزان در شهر سهند در حال اجرا است که انتظار داریم این اقدامات با شتاب و قوت بیشتری انجام گیرد.

عباداله نظامی شهردار سهند هم در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره آتشنشانان جان باخته در حادثه پلاسکو ،آتشنشانان را دلاورمردانی دانست که در صحنه های خطر از خود ایثار و جانفشانی کرده و امنیت و ایمنی را برای حادثه دیدگان به ارمغان می آورند.

شهردار سهند در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم تجهیز واحد آتش نشانی به تجهیزات پیشرفته تاکید کرد و افزود: لازم است واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سهند به تجهیزات بروز از قبیل تشک نجات،کپسول های آتش خاموش کن پیشرفته و ست های نجات مجهز شده و جوابگوی نیاز جمعیت ساکن در سهند باشد .

تاریخ تنظیم خبر:۹۷.۷.۷//روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند

تصویر تصادفی

imama.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی