منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

شهردار سهند در پیامی آغاز هفته دفاع مقدس و  فرا رسیدن بهار علم و دانش و بازگشایی مدارس را به بسیجیان مخلص ، فرهنگیان ، دانش آموزان و قشر فرهیخته شهر تبریک گفت . در بخشی از این پیام آمده است :

 

روز بازگشایی مدارس که سنبل آموزش و پرورش فرزندان این مرزو بوم است در کنار هفته دفاع مقدس و روز عاشورا از ارزشمندترین مناسبت های ایران اسلامى است  که برای مردم ما از جایگاه ویژه برخوردار بوده و حاوی پیام های خاصی هستند.

جبهه هایی که از لحاظ زمانی دور اما از لحاظ محتوا نزدیک به هم هستند. صبر و استقامت امام حسین(ع) و یارانش در روز عاشورا درس آزادگی را به جهانیان آموخت و رزمندگان کشور عزیزمان ایران سال ها بعد این استقامت را بار دیگر با تاسی از امام حسین (ع) به نمایش گذاشتند.

این روزها بهترین فرصت است تا با گرامیداشت یاد شهدای اسلام از این دریای بیکران معرفت و فداکاری درس بگیریم و این معرفت را در تمام عرصه ها به نسل های آینده انتقال دهیم.

بر ماست که با پاسداشت این روزها در حفظ و انتقال فرهنگ حماسی و عاشورایی بکوشیم و از این ظرفیت برای فرهنگسازی و در آوردگاه آموزش و پرورش فرزاندانمان نهایت بهره را ببریم.

این جانب به نوبه خود آغاز هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس را خدمت تمامی سلحشوران دوران 8 سال دفاع مقدس و همچنین رهپویان علم و دانش تبریک عرض نموده و سعادت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  عزیز را خواهانم .

عباداله نظامی -- شهردار شهر جدید سهند

تاریخ تنظیم خبر : 97.6.30  // روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند

تصویر تصادفی

ghasem.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی