منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

در نشست مشترک شهردارسهند با رئیس منطقه حفاظت شده سهند  و رئیس اداره محیط زیست شهرستان اسکو راه کارهای لازم برای انتقال و حمل پسماند شهری سهند ارائه شد .

شهردار سهند در این نشست  به  ضرورت حمل و انتقال  پسماند شهری به مرکز زباله گاه تبریز اشاره کرد و گفت : شهرداری سهند با مشارکت شرکت عمران شهر سهند و نظارت اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اسکوبا رعایت ضوابط زیست محیطی  اقدام به احداث سکوی انتقال زباله به روش علمی و استاندارد در شهر سهند خواهد کرد .

عباداله نظامی گفت : سالیان سال است که در شهر سهند هیچگونه دفن زباله ای صورت نمی گیرد و اخیرا  با توجه به مشکل فنی ماشین الات  مربوطه ، تاخیر چند ین روزه ای در فرایند حمل و انتقال زباله به مرکز زباله گاه تبریز صورت گرفته بود که ورزش باد و پراکنده شدن زباله ها نیز مزید بر علت  شده بود . وی گفت : با توافق صورت گرفته بین شرکت عمران و شهرداری سهند مقرر شده مکان مناسبی با رعایت ضوابط زیست محیطی در اختبیار شهرداری قرار گرفته و این شهرداری با احداث سکوی بارگیری و ایجاد فنس و حصار و دیگر تجهیزات لازم اقدام به بارگیری بهداشتی زباله و انتقال آن به زباله گاه مرکزی نماید .  

 تاریخ تنظیم خبر : 97.6.26 // روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند

 

تصویر تصادفی

ghasem.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی