منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

در نشست مشترک شهردار سهند با سرپرست سازمان نظام مهندسی شعبه شهر جدید سهند بر لزوم تسریع در جهت تعاملات و امور شهروندان در راستای اجرای قانون نظام مهندسی تاکید شد .

عباداله نظامی در این نشست با اشاره به لزوم رعایت و کنترل مقررات ملی ساختمان و ضوابط مصوب طرح تفضیلی در فرآیند کنترل و تائید نقشه های ساختمانی توسط نظام مهندسی ساختمان گفت : طرح ایمنی ساختمان ها در مقابل حریق و مسائل مربوط به آتش نشانی و ضوابط مربوط به مناسب سازی محیط برای کم توانان جسمی و حرکتی و ضوابط اختصاصی توقف گاه های خودرو از مواردی است که باید مورد توجه این سازمان قرار گرفته و نظارت صحیح بر انها صورت گیرد .

شهردار سهند بر ضرورت جلوگیری از ساخت و سازهای غیر اصولی در شهر تاکید کرد و افزود : لازم است سازمان نظام مهندسی  با هماهنگی مهندسین ناظر ساختمان    در مراحل مختلف اجرای ساختمان نظارت مضاعف از خود نشان دهند .

وی ارتقاء جایگاه شهر سهند از نظر مباحث سیما و منظر شهری ، تشکیل جلسات هماهنگی جهت پیشبرد مباحث تخصصی و اجرایی با حضور شرکت عمران سهند ، شهردرای و نظام مهندسی  و همچنین برگزاری جلسات توجیهی ، آموزشی طرح ایمنی ساختمان و اطلاع رسانی و آموزش شهروندی جهت رعایت مقررات ملی ساختمان از طریق بهره گیری از بیلبوردهای شهری را از دیگر نکات مورد توجه در اصول شهرسازی عنوان کرد .

تاریخ تنظیم خبر : 97.6.15  //  روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند

تصویر تصادفی

ghasem.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی