منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

در نشست مشترک شهردار سهند با سرپرست سازمان نظام مهندسی شعبه شهر جدید سهند بر لزوم تسریع در جهت تعاملات و امور شهروندان در راستای اجرای قانون نظام مهندسی تاکید شد .

عباداله نظامی در این نشست با اشاره به لزوم رعایت و کنترل مقررات ملی ساختمان و ضوابط مصوب طرح تفضیلی در فرآیند کنترل و تائید نقشه های ساختمانی توسط نظام مهندسی ساختمان گفت : طرح ایمنی ساختمان ها در مقابل حریق و مسائل مربوط به آتش نشانی و ضوابط مربوط به مناسب سازی محیط برای کم توانان جسمی و حرکتی و ضوابط اختصاصی توقف گاه های خودرو از مواردی است که باید مورد توجه این سازمان قرار گرفته و نظارت صحیح بر انها صورت گیرد .

شهردار سهند بر ضرورت جلوگیری از ساخت و سازهای غیر اصولی در شهر تاکید کرد و افزود : لازم است سازمان نظام مهندسی  با هماهنگی مهندسین ناظر ساختمان    در مراحل مختلف اجرای ساختمان نظارت مضاعف از خود نشان دهند .

وی ارتقاء جایگاه شهر سهند از نظر مباحث سیما و منظر شهری ، تشکیل جلسات هماهنگی جهت پیشبرد مباحث تخصصی و اجرایی با حضور شرکت عمران سهند ، شهردرای و نظام مهندسی  و همچنین برگزاری جلسات توجیهی ، آموزشی طرح ایمنی ساختمان و اطلاع رسانی و آموزش شهروندی جهت رعایت مقررات ملی ساختمان از طریق بهره گیری از بیلبوردهای شهری را از دیگر نکات مورد توجه در اصول شهرسازی عنوان کرد .

تاریخ تنظیم خبر : 97.6.15  //  روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند

تصویر تصادفی

imama.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

860419
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
247
248
495
852935
8199
8729
860419

امروز: یکشنبه، 04 فروردين 1398