منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

به منظور همفکری و تبادل دانش خدمات شهری بین شهرداری های مختلف کشور ، کارشناسان شهرداری های استان زنجان از شهر جدید سهند بازدید و در جلسه مشترک خود با شهردار سهند به تبادل نظر پرداختند .

احمدی معاون مدیر کل امور شهری استانداری زنجان ضمن تقدیر و تشکر از مهمان نوازی مردم آذربایجان شرقی ، شهر سهند را شهری زیبا و مناسب برای زندگی عنوان کرد و گفت : لازم است تبادل اطلاعات و خدمات شهری بین کارشناسان و مدیران شهرداری ها ادامه یافته و منجر به توسعه و پیشرفت شهرها شود . 

شهردار سهند هم با معرفی اجمالی شهر جدید سهند ، به موقعیت ممتاز این شهر در منطقه شمالغرب کشور برای زندگی اشاره کرد و گفت : شهر سهند بخاطر موقعیت جغرافیایی دارای آب و هوای بسیار مطبوع بوده و همجواری آن با روستای تاریخی کندوان موجب شده مسافران زیادی وارد این شهر شده و از زیبایی های آن دیدن کنند .

عباداله نظامی به اجرای موفقیت آمیز پروژه جهانی جامعه ایمن و مروج سلامت در شهر سهند اشاره کرد و گفت : طی بازدید کارشناسان سازمان بهداشت جهانی who از شهر سهند ، شاخص های سلامت محور در این شهر مثبت ارزیابی شده و مقرر شده طی شهریور ماه آینده مجوز پیوستن شهر سهند به جمع شهرهای ایمن دنیا به این شهر اعطا شود .

شهردار سهند گفت : برای اولین بار در شمالغرب کشور پارک آموزش ترافیک برای کودکان در این شهر احداث شده و توسط پلیس راهور شهرستان اسکو آموزش های قوانین راهنمایی و رانندگی به کودکان آموزش داده می شود .

وی به اجرای طرح های نوین آبیاری در فضای سبز این شهر هم اشاره کرد و گفت : برای اولین بار ابیاری قطره ای فضای سبز پارک بانوان در این شهر انجام گرفته و به میزان قابل توجهی در مصرف آب صرفه جویی شده است .

شهردار سهند به همکاری تنگاتنگ شهرداری با سایر نهادهای دولتی هم اشاره کرد و گفت : با توجه به افزایش روز افزون جمعیت دانش آموزی بواسطه استقرار بیش از 35500 واحد مسکن مهر با کمبود فضای اموزشی در این شهر روبرو هستیم که در این راستا ساختمان خدمات شهری شهرداری سهند با لحاظ نمودن اولویت های شهری ، جهت تحصیل دانش آموزان به اداره اموزش و پرورش تحویل داده شد که تا زمان ساخت و تحویل مدارس جدید با کمبود فضای آموزشی روبرو نشویم .

در این بازدید یک روزه ، کارشناسان شهرداری های استان زنجان از زیر ساخت ها ی شهر جدید سهند دیدن کردند .

تاریخ تنظیم خبر : 97.5.25 // روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند

 

 

تصویر تصادفی

ghasem.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی