منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

به مناسبت  سالروز ازدواج حضرت علی (ع )و حضرت فاطمه زهرا (س ) برنامه جشن و سرور در سالن ورزشی محله ۳ شهر سهند برگزار و این روز گرامی داشته شد.

عباداله نظامی  ضمن تبریک سالروز ازدواج حضرت علی ( ع ) با حضرت فاطمه زهرا ( س ) با ارائه گزارش اجمالی از عملکرد  و برنامه های آتی شهرداری گفت : شهر داری سهند  بواسطه اسکان روزافزون جمعیت مسکن مهر  و محدود بودن  امکانات دارای دارای مشکلات زیادی در خدمات رسانی است  که سعی دارد با استفاده حداکثری از امکانات و تجهیزات موجود نسبت به کاهش مشکلات خدمات رسانی به مردم اقدام کند .

شهردار سهند  از اهتمام جدی این شهرداری در اتمام طرح های نیمه عمرانی این شهر خبر داد و افزود : به خاطر عدم تامین منابع مالی بسیاری از طرح های  عمرانی و خدماتی این شهرداری به صورت نیمه تمام رها شده بود که طی 5 ماه اخیر نسبت به فعال سازی و تامین منابع مالی آن اقدام و در حال حاضر عملیات احداث ساختمان آتش نشانی شماره 2 و همچنین سالن ورزشی شهرداری سهند به مرحله پایانی نزدیک شده و امیدواریم در ماه های پیش رو بتوانیم آنها را به بهره برداری کامل برسانیم .

اجرای  برنامه های شاد و مفرح ، سرود خوانی ، اجرای تواشیح و برگزاری مسابقه و اهداء جوایز از  جمله برنامه های جانبی این مراسم بود .

تاریخ تنظیم خبر : 97.5.23  //  روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند

 

تصویر تصادفی

imama.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی