منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

به مناسبت  سالروز ازدواج حضرت علی (ع )و حضرت فاطمه زهرا (س ) برنامه جشن و سرور در سالن ورزشی محله ۳ شهر سهند برگزار و این روز گرامی داشته شد.

عباداله نظامی  ضمن تبریک سالروز ازدواج حضرت علی ( ع ) با حضرت فاطمه زهرا ( س ) با ارائه گزارش اجمالی از عملکرد  و برنامه های آتی شهرداری گفت : شهر داری سهند  بواسطه اسکان روزافزون جمعیت مسکن مهر  و محدود بودن  امکانات دارای دارای مشکلات زیادی در خدمات رسانی است  که سعی دارد با استفاده حداکثری از امکانات و تجهیزات موجود نسبت به کاهش مشکلات خدمات رسانی به مردم اقدام کند .

شهردار سهند  از اهتمام جدی این شهرداری در اتمام طرح های نیمه عمرانی این شهر خبر داد و افزود : به خاطر عدم تامین منابع مالی بسیاری از طرح های  عمرانی و خدماتی این شهرداری به صورت نیمه تمام رها شده بود که طی 5 ماه اخیر نسبت به فعال سازی و تامین منابع مالی آن اقدام و در حال حاضر عملیات احداث ساختمان آتش نشانی شماره 2 و همچنین سالن ورزشی شهرداری سهند به مرحله پایانی نزدیک شده و امیدواریم در ماه های پیش رو بتوانیم آنها را به بهره برداری کامل برسانیم .

اجرای  برنامه های شاد و مفرح ، سرود خوانی ، اجرای تواشیح و برگزاری مسابقه و اهداء جوایز از  جمله برنامه های جانبی این مراسم بود .

تاریخ تنظیم خبر : 97.5.23  //  روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند

 

تصویر تصادفی

imama.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

859510
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
104
228
1358
849992
7272
8708
859510

امروز: پنج شنبه، 01 فروردين 1398