منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

نشست مشترک کارگروه بهداشت و امنیت غذایی و مجمع سلامت شهرستان اسکو با حضور دکتر پزشکیان نائب رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد .

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در این  نشست به مشکلات و موانع مالی و اقتصادی کشور اشاره کرد و افزود : دستگاه های متولی در بخش سلامت و بهداشت  باید به نیازهای بهداشتی افراد جامعه توجه ویژه ای داشته باشند .

دکتر محمد زاده فرماندار شهرستان اسکو  هم از احداث 6  مرکز سلامت  در سطح شهرستان خبر داد و گفت : این 6 مرکز در شهرهای اسکو ، شهر جدید سهند و ایلخچی و 5 خانه بهداشت در روستاهای بخش مرکزی و ایلخچی،یک باب ساختمان کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در شهر اسکو می باشد . وی ادامه داد : مرکز تخصصی  اسکو ، مرکز سلامت سهند و مرکز فوریت های پزشکی سهند طی دو ماه اینده به بهره برداری خواهد رسید .

عباداله نظامی شهردار سهند هم گفت : شهر سهند بواسطه اجرای موفقیت آمیز طرح جامعه ایمن و مروج سلامت  و طی ارزیابی های صورت گرفته توسط کارشناسان سازمان بهداشت جهانی مورد تائید این کارشناسان قرار گرفته و قرار است بزودی گواهینامه پیوستن این شهر به جمع کشورهای جامعه ایمن به این شهر اعطا شود .

وی گفت : طرح های سلامت محور در این شهر با همکاری شهرداری سهند و شبکه جامع و همگانی سلامت شهرستان اسکو در حال اجرا بوده و هدف ارتقای سلامت و بهداشت افراد این شهرمی باشد .

تاریخ تنظیم خبر : 97.5.22 // روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند

تصویر تصادفی

ghasem.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

859526
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
120
228
1374
849992
7288
8708
859526

امروز: پنج شنبه، 01 فروردين 1398