منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

نشست مشترک کارگروه بهداشت و امنیت غذایی و مجمع سلامت شهرستان اسکو با حضور دکتر پزشکیان نائب رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد .

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در این  نشست به مشکلات و موانع مالی و اقتصادی کشور اشاره کرد و افزود : دستگاه های متولی در بخش سلامت و بهداشت  باید به نیازهای بهداشتی افراد جامعه توجه ویژه ای داشته باشند .

دکتر محمد زاده فرماندار شهرستان اسکو  هم از احداث 6  مرکز سلامت  در سطح شهرستان خبر داد و گفت : این 6 مرکز در شهرهای اسکو ، شهر جدید سهند و ایلخچی و 5 خانه بهداشت در روستاهای بخش مرکزی و ایلخچی،یک باب ساختمان کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در شهر اسکو می باشد . وی ادامه داد : مرکز تخصصی  اسکو ، مرکز سلامت سهند و مرکز فوریت های پزشکی سهند طی دو ماه اینده به بهره برداری خواهد رسید .

عباداله نظامی شهردار سهند هم گفت : شهر سهند بواسطه اجرای موفقیت آمیز طرح جامعه ایمن و مروج سلامت  و طی ارزیابی های صورت گرفته توسط کارشناسان سازمان بهداشت جهانی مورد تائید این کارشناسان قرار گرفته و قرار است بزودی گواهینامه پیوستن این شهر به جمع کشورهای جامعه ایمن به این شهر اعطا شود .

وی گفت : طرح های سلامت محور در این شهر با همکاری شهرداری سهند و شبکه جامع و همگانی سلامت شهرستان اسکو در حال اجرا بوده و هدف ارتقای سلامت و بهداشت افراد این شهرمی باشد .

تاریخ تنظیم خبر : 97.5.22 // روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند

تصویر تصادفی

ghasem.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی