منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

 جلسه کارگروه اشتغال و برنامه ریزی شهرستان اسکو به درخواست مهندس بیمقدار نماینده مردم شریف تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی و با حضور دکتر محمد زاده فرماندار شهرستان اسکو ، دکتر عباس مصطفوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت عمران شهرجدیدسهند،سرپرست شهرداری و رباست و اعضای شورای اسلامی شهر جدید سهند و اعضای کارگروه روز دوشنبه تاریخ 97/02/10 در محل شرکت عمران تشکیل گردید.
مدیرعامل شرکت عمران ضمن ابراز خرسندی از تشکیل کارگروه اشتغال که یکی از دغدغه های شهر جدید سهند می باشد ، گفت " برای ایجاد اشتغال نخست بابستی در مسیر سهند - کندوان بازارچه صنایع دستی و غذایی و خانگی ایجاد کنیم که زمین آن شناسایی و با شهرداری در مورد انتخاب نوع سازه در رایزنی هستیم . وی همچنین گفت : برپایی نمایشگاه دایمی گل و گیاه در مسیر جنگل هشت بهشت که با سرمایه گذار میتوانیم مشارکت نماییم دکتر مصطفوی افزود : در مباحث گردشگری گام های خوبی برداشته شده که می تواند شهر جدید سهند را از حالت رکود خارج کند ، یکی از این گامها تغییر رویکرد شهر از مسکن مهر محوری به باغ شهر محوری میباشد . مدیرعامل شرکت عمران تصریح نمود : ما شرکت عمران را با 45 میلیارد تومان بدهی تحویل گرفته ایم و امیدواریم تا پایان سال جاری بیش از این رقم را جذب نماییم .وی در خاتمه خاطر نشان ساخت : ما آمادگی داریم در حوزه های فنی و حرفه ای در رشته های عمرانی و کشاورزی شامل تولید گل و گیاه ، پرورش گل و....و برگزاری انواع کارگاه های آموزشی که میتواند در تامین اشتغال موثر باشد همکاری کنیم و لازم است بدانیم ما برای شناسایی ظرفیتهای شهر از گروه تخصصی دعوت نموده ایم تا کتاب اول جامع سهند را برای ما کار کنند .
مهندس بیمقدار ضمن تبریک انتصاب شایسته مدیرعامل شرکت عمران گفت : یکی از عمده مشکلات منطقه بحث اشتغال بوده که برای حل آن اهتمام ویژه میطلبد که در بحث مشاغل خانگی با وزارت کار ، رفاه و تعاون اجتماعی مذاکرات متعدد انجام گرفته که منجر به تخصیص مبلغ 5 میلیارد و چهارصد میلیون تومان شده است. نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افرود : منطقه اسکو -سهند به دلیل ظرفیتهای گردشگری که دارد باید برای حل مشکلات اشتغال که از آن به عنوان پیاده راهها یاد میشود ، مورد توجه قرار گرفته و از ظرفیت های آن استفاده نمود .
دکتر محمد زاده  نیز گفت : برای حل مشکل اشتغال باید قابلیت ها و ظرفیت ها را شناسایی کنیم . وی همچنین گفت : تامین 1000 شغل ، کار سختی نیست ، باید علیرغم مشکلات پیش رو از کسانی که دغدغه شغلی دارند حمایت نماییم .وی خاطرنشان ساخت : شهرستان اسکو ظرفیتهای مختلف گردشگری دارد که ورود 80 هزار گردشگر در طول 13 روز موید این گفته است .که لازم است در بحث تولیدات خانگی کار شود که ما در سال گذشته مبلغ 16 میلیارد تومان تسهیلات وام پرداخت کرده ایم که در سال جاری این رقم را افزایش خواهیم داد .

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند

تصویر تصادفی

ghasem.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

802040
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
208
322
1083
794099
3505
13073
802040

امروز: چهارشنبه، 24 مرداد 1397