منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

همایش شهرداران و شوراهای اسلامی شهرستان اسکو روز پنج شنبه مورخ 97/2/13 با حضور دکتر محمدزاده فرماندار شهرستان اسکو، دکتر فتح زاده معاون توسعه مدیریت و نیروی انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی، بخشداران و اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان اسکو و جمعی از مدیران شهرستان برگزار شد.

دکتر فتح زاده با اشاره به حساسیت رعایت حقوق شهروندی و تسهیل امور مردم گفت: با توجه به ارزش والای مقام انسان و لزوم حفظ شان و حرمت انسانی باید نگرشها را در خدمت به مردم اصلاح کنیم زیرا جوامع در هر لحظه در حال تغییر و تحول رفتاری و فرهنگی هستند و اگر نگاهها را تغییر ندهیم از مدیریت آینده دور خواهیم شد.
ایشان با تاکید بر صراحت و شفاف سازی امور و دوری از مبهم سازی امورات روشن در خدمات دهی افزود: با بررسی و ارزیابی موضوع و دوری از طولانی کردن بروکراسی اداری امورات مردم را شفاف سازی کنیم.
وی در ادامه با اشاره به مدیریت مبتنی بر تعلق سازمانی و مدیریت مبتنی بر عقلانیت و آینده به همراه اصلاح ساختار
و مدیریت مبتنی بر خلق نیازها گفت: بی تفاوت نباشیم و برای راهگشایی مشکلات مردم با عدم مقاومت در برابر عقلانیت و علم جهت آبادانی ایران در تلاش باشیم.

دکتر محمدزاده با تبریک روز شورا و تقدیر و تشکر از زحمات دهیاران و شوراها و شهرداران گفت: جایگاه شوراها به اندازه ای مهم بود که جزو اولین موارد مصوب در قانون اساسی بود ولی سالها اجرایی نشد؛ اما در دوره اصلاحات نقش شورا پر رنگ و اجرای شد؛ اما آنچه در نگاه اول به عنوان سوال اصلی و دغدغه فکری همه مطرح می شود اینست که در ارزیابی عملکرد شوراهای اسلامی، انتظارت پیش بینی شده در قانون در وظایف شورا تا چه اندازه محقق شده است؟ متاسفانه انتقادات زیاد است و مهمترین علت آن عدم پایبندی به نظام شورای و تصمیم مبتی بر خرد جمعی و رای اکثریت است.
وی افزود: انتظارات از شوراهای اسلامی بسیار فراتر از رویه های فعلی است و بحث اصلی اعتماد است که باید به عنوان کمک دست بخش اجرایی کشور باشد؛ در نقش بعدی جلب مشارکت مردم و افزایش روحیه مشارکت پذیری مردم در پیاده سازی سیاست های کلان است.
دکتر محمدزاده وحدت و همبستگی در تصمیم گیری و حفظ منافع بخشی را بسیار مهم دانسته و موفقیت را در گرو وحدت دانستند.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند //تاریخ تنظیم خبر : 14/2/97

تصویر تصادفی

ghasem.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

802048
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
216
322
1091
794099
3513
13073
802048

امروز: چهارشنبه، 24 مرداد 1397