منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

همزمان با سفرهیئت دولت به آذربایجان شرقی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از شهرستان اسکو بازدید کرد .

سید مرتضی صالحی شریعتی با حضور در مزار شهدای گمنام شهر جدید سهند با نثار شاخه گل وقرائت فاتحه یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس را گرامی داشته و پس از آن به سمت اسکو حرکت کرده و ساختمان مجتمع فرهنگی هنری شهرستان اسکو را افتتاح کردند .این مجتمع در زمینی به مساحت 1872متر مربع  و زیر بنای 1678 متر مربع در دو طبقه سازه ای شامل قسمت اداری ، سالن آمفی تئاتر با ظرفیت 350 نفر  و قسمت های اداری و فرهنگی با هزینه 25 میلیارد ریال به بهره برداری رسید .این طرح جزو طرح های عمرانی نیمه تمام شهرستان اسکو بود که از سال 91 عملیات اجرایی آن شروع و در سال 97 به بهره برداری رسید .

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه شورای اداری این شهرستان افزایش فضاهای فرهنگی و هنری را از اولویت های این وزارت خانه در نقاط مختلف کشور عنوان کرد و گفت : هر چه قدر فضاهای فرهنگی و هنری افزایش دهیم بیشتر و بهتر خواهیم توانست آسیب های اجتماعی و فرهنگی را کاهش داده و نتایج مثبت انرا در جامعه ببینیم .

وی همچنین گفت : اگر شهري فضاهاي فرهنگي و هنري نداشته باشد به اين معناست كه دريچه هاي تنفسي آن شهر تنگ شده است.

سيدعباس صالحي با ابراز اميدواري از آينده فرهنگي و هنري شهرستان اسكو اظهار داشت با تاريخچه ي فرهنگي كه اين شهر از خودبجا گذاشته است بايد به مرجع فرهنگي و هنري تبديل شود.

نماينده هيئت دولت در سفر خود به شهرستان اسكو از مسئولين و هنرمندان شهرستان اسكو خواست تا با تلاش در راستاي فرهنگ و هنر، آوازه اين شهرستان را دوچندان كرده و بگوش همگان برسانند.

وي در پايان سخنان خود گفت:دولت در سالهاي گذشته در حوزه هاي مختلف توسعه كشوري عملكرد قابل قبولي داشته است كه توسعه توليد يكي از نقاط قوت آن است.

 

تصویر تصادفی

imama.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

802045
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
213
322
1088
794099
3510
13073
802045

امروز: چهارشنبه، 24 مرداد 1397