منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

در نشست مشترک سرپرست شهرداری سهند با رئیس شبکه جامع و همگانی سلامت شهرستان اسکو مسائل و دستورالعمل های پروژه جامعه ایمن ومروج سلامت شهر سهند بررسی شد .

عبداله نظامی در این نشست اجرای برنامه های پروژه مروج سلامت در شهر سهند را موجب ارتقای شاخص های بهداشتی و سلامت افراد دانست و گفت : شهرداری سهند آمادگی کامل دارد تا با هماهنگی و تعامل سایر سازمان های زیربط نسبت به اجرای برنامه های این پروژه در سهند اقدام نموده و در جهت عملی نمودن این برنامه ها تلاش نماید .

سرپرست شهرداری سهند گفت : در راستای اجرای پروژه های سلامت قصد داریم از محل اعتبارات گردشگری در مسیر سهند  به اسکو نسبت به ایجاد سرویس های بهداشتی و نماز خانه مناسب و اصولی اقدام نموده و در این زمینه رایزنی های با معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی نیز انجام گرفته است .نظامی همچنین گفت : در راستای اجرای پروژه جامعه ایمن و مروج سلامت شهر سهند به زودی معاون عمرانی استاندار از شهر سهند بازدید خواهند نمود . 

وی گفت : برنامه ریزی های لازم در خصوص دفع اصولی پسماندها و زباله های شهری نیز انجام گرفته و در صورت تامین اعتبار لازم نسبت به حل این مشکل نیز اقدام می شود .

سید رسول هاشمی رئیس شبکه جامع و همگانی سلامت شهرستان اسکو هم اجرای پروژه جامعه ایمن و مروج سلامت سهند را فرصت خوبی برای جذب امکانات و خدمات بهداشتی به این شهر عنوان کرد و افزود : امیدواریم با همکاری و تعامل بیشتر بین دستگاه های اجرایی بتوانیم شاخص های بهداشتی و سلامت افراد جامعه را در شهر سهند پیاده نموده و سطح بهداشت و سلامت شهروندان را ارتقا دهیم . 

تاریخ تنظیم خبر : 1/2/97//روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند

تصویر تصادفی

970104.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

802035
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
203
322
1078
794099
3500
13073
802035

امروز: چهارشنبه، 24 مرداد 1397