منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

 

مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران بر ضرورت تامین خدمات روبنایی شهر سهند جهت رفاه ساکنین آن تاکید کرد .
حبیب اله طاهر خانی در نشست مشترک خود با معاون عمرانی استاندارآذربایجان شرقی  و فرماندار شهرستان اسکو یکی از  اولویت های اساسی شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید ایران را تکمیل و اتمام آزاد راه تبریز - سهند برشمرد و گفت :بخش اعظم اتوبان تبریز - سهند به پایان رسیده و برای بقیه عملیات هم مصوبه ای  از طرف هیئت وزیران جهت قرارداد مشارکت با سرمایه گذار اخذ شده است .
معاون وزیر راه و شهرسازی به تامین اعتبار لازم برای ادامه تکمیل اتوبان تبریز سهند هم اشاره کرد و  افزود : در این مصوبه قرارداد سرمایه گذاری مبادله شده بطوریکه 60 درصد هزینه توسط سرمایه گذار تامین شده و 40 درصد بقیه نیز متعلق به دولت و شرکت عمران شهرهای جدید است که امیدواریم با تجمیع این اعتبارات بتوانیم تا پایان امسال بخشی از ازاد راه تبریز - سهند را به زیر بار ترافیکی ببریم .
وی همچنین گفت : لازم است با احداث خدمات روبنایی از قبیل مدارس ، فضای سبز و پارک ها ، کلانتری و دیگر امکانات رفاهی شرایط مطلوبی را برای ساکنان سهند فراهم نمائیم .
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی هم مهمترین درخواست اهالی شهر سهند را خدمات حمل و نقل جاده ای عنوان کرد و افزود : با تلاش مسئولین بسیاری از مشکلات مساکن مهر در شهر سهند مرتفع شده و برای حل بقیه نواقصات باید خدمات روبنایی و زیر بنایی به سرعت با همکاری مسئولین کشوری و استانی حل شده و ازاد راه تبریز - سهند نیز تکمیل شود .
پور مهدی گفت : بسیاری از مشکلات مساکن مهر که در دیگر شهرهای جدید کشور وجود دارد با تعامل و همفکری مسئولین در شهر سهند حل شده و لازم است مسائل بهداشتی ، امنیتی و فرهنگی سهند نیز با حداقل امکانات موجود برطرف شود .
فرماندار شهرستان اسکو هم با اشاره به افزایش جمعیت شهر سهند گفت : در حال حاضر نزدیک 100 هزار نفر در شهر سهند ساکن هستند که این میزان جمعیت نیاز به خدمات مختلف رفاهی ، آموزشی و بهداشتی را دوچندان می نماید .
مرتضی محمد زاده افزود :در حال حاضر شهرسهند سومین شهر پرجمعیت اذربایجان شرقی بشمار رفته و در اینده ای نزدیک به دومین شهر پرجمعیت استان تبدیل خواهد شد و این افق ما را برای تامین زیر ساخت های مختلف در سهند ملزم میکند .

نظامی سرپرست شهرداری سهند هم در حاشیه این نشست با مطرح نمودن مشکلات و نیازمندی های شهری این شهر بر لزوم حمایت همه جانبه مسئولین تاکید کرد و گفت : توسعه فضای سبز و پارک ها و همچنین تامین امکانات لازم برای واحد ایمنی و خدمات اتش نشانی از ضروریات این شهرداری بوده و با توجه به افزایش روز افزون جمعیت شهری نیاز به امکانات و خدمات خودرویی و تجهیزات خدماتی بیش از پیش احساس  می شود .

وی با اشاره به گستردگی شهر سهند از ارائه خدمات شهری به کلیه ساکنین این شهر جدید خبر داد و افزود : علیرغم محدودیت امکانات و خدمات خودرویی ، کارکنان خدوم این شهرداری در تلاشند با امکانات موجود در جهت رفع نیازمندی های شهری اقدام نموده و رضایت شهروندان را جلب نمایند .

نظامی از مسئولین ارشد استانی  و معاون وزیر خواست تا با مساعدت لازم این شهرداری را در جهت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان یاری نمایند .

در پایان این مراسم عباس مصطفوی به عنوان مدیر عامل جدید شرکت عمران شهر جدید سهند معرفی و از زحمات حبیب زمانی قدردانی شد . بازدید میدانی از اتوبان تبریز - سهند ، بازدید از پروژه های عمرانی نیمه تمام در فاز 3 و 4 شهر سهند از دیگر برنامه های جانبی سفر مدیر عامل شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید ایران به سهند بود .

تاریخ تنظیم خبر :19/1/97

تصویر تصادفی

ghasem.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

860394
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
222
248
470
852935
8174
8729
860394

امروز: یکشنبه، 04 فروردين 1398