منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

بسمه تعالی 
پيام تبريك مهندس عبدالله جودت عضو نظام مهندسی  و شهردار سهند به مناسب روز مهندس #
پنجم اسفندماه همزمان با سالروز ولادت خواجه نصیرالدین طوسی اندیشمند بزرگ ایرانی و مسلمان را چه نیکو به نام بزرگداشت روز مهندس نامیده اند. این روز برای ادای احترام به این دانشمند و معمار بزرگ و نیز مقام مهندس بهانه ای خجسته است.
مهندسی از دیرباز از زوایای مختلفی در حوزه های گوناگونی مورد استفاده قرار گرفته است. از جنبه های مختلف مهندسی که همانا علم، هنر، امری اجرایی و عملیاتی، اجتماعی و...است، بگذریم، نمی توان از اهمیت مهندسان و خدمات آنان به بشر و نقش ایشان در تکامل زندگی انسان ها گذشت.
ایران به عنوان یکی از کشورهای در حال توسعه، اکنون بیش از پیش، نیازمند خدمات گسترده ی مهندسی است. به سلامت گذشتن از بلایای طبیعی نظیر زلزله، احداث زیر ساخت های اساسی در حوزه های مختلف ترافیک، فرهنگی، عمرانی و ...، احیای معماری ایرانی، اسلامی، رسیدگی به بافت فرسوده، زیباسازی شهری، کمک به صرفه جویی در انرژی و.... به مدد طراحی و اجرای مهندسین متخصص و متعهد حاصل می شود و در این میان مدیریت شهری در در شهر های جدید و‌در حال توسعه  بیش از گذشته نیازمند یاری مهندسین از جنبه های مرتبط است.
در پایان، اینجانب ضمن تبریک مجدد روز مهندس به همه ی اهالی این حوزه به ویژه همکاران عزیزم در شهرداري سهند،مهندسين ساكن شهر و عضو دفتر نظام مهندسي سهند  ، آمادگی خود را در جهت دریافت نظرات سازنده ی این قشر فرهیخته در امور شهری اعلام می دارم.
عبداله جودت
خادم مردم #سهند

تصویر تصادفی

ghasem.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

860369
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
197
248
445
852935
8149
8729
860369

امروز: یکشنبه، 04 فروردين 1398