منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

مراسم تجلیل از نخبگان برتر ورزشی باشگاه سهند جوان شهر جدید سهند با حضور  محمدزاده فرماندار شهرستان اسکو، عبداله جودت شهردارشهر جدید  سهند و  سیروس مقدمی رییس اداره ورزش و جوانان اسکو و جمعی از فعالان عرصه ورزش برگزار شد.
دکتر محمدزاده ضمن تشکر و قدردانی از بانیان برگزاری مراسم و اداره ورزش گفت: نونهالان و نوجوانان این سرزمین باید تندرست و سلامت باشند زیرا آینده این سرزمین به دست این عزیزان رقم خواهد خورد.
وی با اشاره به وجود برخی مشکلات در زمینه کمبود امکانات ورزشی در شهر جدید سهند به دلیل رشد سریع جمعیت در این منطقه گفت: با توجه به اینکه در سرشماری اخیر میزان جمعیت در سهند بالای ۳۰ در صد افزایش را نشان می دهد در تلاش هستیم تا امکانات را متناسب با افزایش جمعیت ارتقا دهیم.
محمد زاده با تاکید به توجه خانواده بر کشف استعدادها وشکوفایی استعداد های  فرزندان در امر ورزش و حمایت از سرمایه های انسانی، از شهردار سهند و اداره ورزش و جوانان خواستند اهمیت بیشتری به رفع نیازهای ورزش همگانی بدهند.

شهردار سهند هم یکی از اولویت های اساسی این شهرداری را توجه به مقوله سلامت و ارتقای شاخص های سلامتی و تندرستی شهروندان عنوان کرد و افزود : شهرداری سهند در نقاط مختلف شهر اقدام به نصب تجهیزات ورزشی و فراهم نمودن مکان ها و فضاهای آموزشی نموده و در این راستا از ورزشکاران و نخبگان ورزشی حمایت های لازم را در حد توان انجام می دهد .

تاریخ تنظیم خبر : 3/11/96// عکس : سعید فضلی همکار روابط عمومی//


در انتهای مراسم از قهرمانان ورزشی و مربیان رشته های مختلف تجلیل و قدردانی گردید.
گفتنی است این مراسم در باشگاه سهند جوان برگزار گردید.

تصویر تصادفی

sal.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

860417
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
245
248
493
852935
8197
8729
860417

امروز: یکشنبه، 04 فروردين 1398