منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

 تمرین آمادگی در برابر زلزله باحضور دکتر محمدزاده فرماندار شهرستان اسکو و مهندس هنربر معاون اداره کل مدیریت بحران استانداری در محل ساختمان شهرداری سهند  برگزار شد.
 این مانور به همت شهرداری سهند، نیروهای امدادی، نظامی و انتظامی و با هماهنگی شورای مدیریت بحران شهرستان اسکو جهت ارزیابی میزان آمادگی، امکانات و سرعت عمل نیروهای امدادی در مواقع بحرانی برگزار گردید.

شهردار سهند در این مانور با اشاره به گستردگی شهر سهند از محدودیت امکانات خدمات امدادی و ایمنی خبر داد و گفت : با توجه به میزان جمعیت و پراکندگی مناطق مسکونی با محدودیت امکانات خودرویی و نیروی انسانی  روبرو هستیم و این مساله امداد رسانی مطلوب و استاندارد در مواقع بحرانی را با مشکل مواجه می کند .

شهردار سهند از آمادگی کلیه نیروهای امدادی و آتش نشانی در مواقع بروز بحران خبر داد و افزود : علیرغم تمامی کمبودها واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سهند با افراد ورزیده و آموزش دیده به کمک حادثه دیدگان شتافته و از هیچ کوششی دریغ نمی کنند .

وی از مسئولان استانی خواست تا با تخصیص اعتبار لازم نسبت به تجهیز امکانات و خدمات بروز آتش نشانی و خدمات ایمنی این شهرداری را یاری نمایند تا شاهد ارائه خدمات بهتر و مناسب تر به شهروندان باشیم .

در این مانور با انجام اقدامات فرضی توان و نقاط ضعف و قوت دستگاه های امدادی شهرستان ارزیابی و نتایج حاصله برای بررسی بیشتر به دبیر خانه مدیریت بحران شهرستان اسکو ارجاع شد .

تاریخ تنظیم خبر : 96/10/7# نوشته شده توسط : مدیر سایت # روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی سهند

 

تصویر تصادفی

sal.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

860427
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
255
248
503
852935
8207
8729
860427

امروز: یکشنبه، 04 فروردين 1398