منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

 جهت ارزیابی میزان آمادگی دستگاه‌های امدادی و خدماتی در مدیریت بحران های طبیعی شهرستان اسکو، صبح  پنجشنبه ساعت 06:45 رزمایش زمان صفر با حضور دکتر محمدزاده فرماندار و رییس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان اسکو در شهر جدید سهند برگزار شد.
گفتنی است: این رزمایش بدون هیچ گونه هماهنگی قبلی در شرایطی برگزار شد که طبق اعلان قبلی قرار بود ظهر همانروز ساعت 12:00 دستگاههای امدادی جهت برگزاری رزمایش طبق هماهنگی قبلی در شهرداری حضور یابند؛ اما از طرف دبیرخانه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان مقرر شد که این رزمایش با اعلام یک حادثه فرضی در انتهای شهر جدید سهندکه مربوط به آتش سوزی گسترده و ریزش یک ساختمان بود برگزار و دستگاه‌های امدادی، مدیران و امکانات آنها به صحنه فرا خوانده شدند و در طی ۴۵ دقیقه میزان، نحوه و چگونگی حضور آنها ثبت گردید تا ضمن ارزیابی نقاط قوت و ضعف دستگاه ها، میزان آمادگی ها تقویت شود.
در ابتدای رزمایش فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان اسکو گفت: اجرای چنین رزمایش‌های بدون اعلام قبلی راهکار منطقی برای ارزیابی و میزان آمادگی ما در رخدادهای طبیعی و غیرطبیعی را نشان می دهد. ما در این رزمایش سناریو را بدون هیچ گونه اطلاع رسانی قبلی برگزار کردیم که نتایج دقیق ارزیابی و تصمیم گیری خواهد شد.

عبداله جودت شهردار سهند نیز با ارزیابی مطلوب این مانور گفت : با  اعلام نیاز مدیریت بحران شهرستان مبنی بر اعزام واحد های خدماتی و ایمنی به محل وقوع حادثه ، اکیپ های امداد و نجات واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سهند در سریعترین زمان ممکن خود را به محل مورد نظر رسانده و با انجام موفقیت آمیز ماموریت توانستند زودتر از واحد های دیگر به امداد رسانی اقدام نمایند .

تاریخ تنظیم خبر :96/10/8# نوشته شده توسط مدیر سایت  #روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر جدید سهند

تصویر تصادفی

ghasem.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

860411
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
239
248
487
852935
8191
8729
860411

امروز: یکشنبه، 04 فروردين 1398