منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

 


مراسم تجلیل از زحمت کشان عرصه راهداری و حمل و نقل عمومی به مناسبت هفته حمل و نقل و راهداری با حضور فرماندار شهرستان اسکو، معاون فرماندار، شهرداران تابعه،تلاشگران راهداری، اورژانس و با حضور رانندگان منتخب شهرهای سهند ، ایلخچی و اسکو، نیروهای امدادی، انتظامی و حمل و نقل عمومی  برگزار شد.
دکتر مرتضی  محمدزاده  در آیین تجلیل از منتخبین حمل و نقل عمومی شهرستان اسکو گفت: هدف اصلی از برگزاری این مراسم تقدیر و تشکر از زحمات فعالین عرصه حمل و نقل عمومی و در کنار آن ایجاد بستری برای شنیدن مشکلات و درد دل عزیزان راننده است.
فرماندار شهرستان اسکو با اشاره به اهمیت ناوگان حمل و نقل عمومی در دنیا و به خصوص در کشور عزیزمان ایران گفت: نظام اقتصادی و تولیدی کارکرد شبکه ای دارد که حمل و نقل هم بخشی از این سیستم است. در این سیستم توجه ما بیشتر معطوف به تولید و مصرف بوده در حالی که نقش پر اهمیت، موضوع حمل و نقل و تلاش شبانه روزی برای ارائه خدمت توسط تلاشگران عرصه حمل و نقل عمومی بوده است.
وی با تقدیر از تمام زحمت کشان عرصه حمل و نقل عمومی در سطوح مختلف شهرستان  افزود: در این بین تلاش شبانه روزی پلیس راهور، پلیس راه، فوریت های پزشکی و هلال احمر و در کنار آن اورژانس جاده ای و شهری و همچنین امدادگران هلال احمر و راهداری به شکل هماهنگ موجبات ایجاد آرامش برای شهروندان و رانندگان عزیز را فراهم می کند.

در این مراسم از رانندگان نمونه شهر جدید سهند و دیگر رانندگان نمونه شهرستان با اهداء لوح تجلیل به عمل آمد .

تاریخ تنظیم خبر : 28/9/96 # نوشته شده توسط مدیر سایت # عکس : سعید فضلی - همکار روابط عمومی

تصویر تصادفی

sal.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

860358
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
186
248
434
852935
8138
8729
860358

امروز: یکشنبه، 04 فروردين 1398