منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

شهردار سهند در گردهمایی کارکنان  ستادی و اجرایی شهرداری که در فرهنگسرای این شهر انجام گرفت بر لزوم استفاده از ظرفیت تمامی امکانات خودرویی و انسانی در جهت عمران و آبادانی شهر پافشاری کرد .

عبداله جودت در این گردهمایی ،با اشاره به وسعت و گستردگی شهر سهند  وظیفه واحد خدمات شهری را خطیر عنوان کرد و افزود :  واحد خدمات شهری  مجموعه ای وسیع از امکانات و نیروی انسانی و خدماتی را شامل شده و لازم است کارکنان خدوم این واحد با توزیع عادلانه خدمات شهری در نقاط مختلف شهر نسبت به انجام وظایف محوله اقدام نموده و در کسب رضایت شهروندان تلاش نمایند .

شهردار سهند خدمت به مردم و تکریم ارباب رجوع را جزو اولویت های اساسی این شهرداری عنوان کرد و گفت : هر کس در هر مسئولیتی که قبول نموده باید به نحو احسن در انجام آن اقدام کرده و با داشتن برنامه و هدف در کار خود به موفقیت دست یابد .

وی بر لزوم رفع نواقص و نارسایی های موجود در محیط شهری تاکید کرد و گفت : باید ظرفیت انتقاد پذیری داشته و در جهت رفع مشکلات مطروحه شهروندان با سعه صدر و دید وسیع و گسترده عمل نموده و در جهت رفع مشکلات اقدام کنیم .

شهردار سهند داشتن برنامه ،ایده و نقشه راه را در اجرای وظایف محوله و پیشرفت شهر مثبت دانست و گفت : در کنار کارهای خدماتی و عمرانی وظایف خطیر دیگری داریم که لازم است با همکاری و تعامل مردم و مسئولین آنها را عملی نمائیم .وی توجه ویژه به مسائل فرهنگی و اجتماعی و فراهم اوردن بسترهای لازم برای فعالیت های ورزشی شهروندان ، ایجاد فضای سبز  و اجرای برنامه های متنوع برای پر نمودن اوقات فراغت قشر جوان را از دیگر برنامه های این شهرداری عنوان کرد و بر اجرای صحیح آنها تاکید نمود .

جودت با اشاره به جوان بودن شهر سهند بر لزوم اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد و گفت : لازم است در  کنار فعالیت های محوله شهرداری، نسبت به برگزاری کلاس ها وویژه برنامه های فرهنگی اقدام نموده و از نظرات علمای مذهبی در این زمینه استفاده ببریم .

شهردار سهند همچنین بر لزوم رعایت نظم و انضباط اداری اشاره کرد و گفت : داشتن نظم و برنامه باعث پیشبرد بهتر اهداف و موفقیت در کارها شده و رضایت خداوندی را همراه خواهد داشت .

حجت الاسلام پاشایی هم در این گردهمایی بر لزوم همکاری و تعامل شهرداری و شهروندان با یکدیگر تاکید کرد و گفت : اگر تعامل و همکاری بین این دو قشر وجود نداشته باشد نتیجه کار ملموس نبوده و نارضایتی بوجود خواهد آمد .

وی بر لزوم ارتقاء فرهنگ شهرنشینی تاکید کرد و افزود : آگاهی بخشی و افزایش دانش شهر نشینی باعث خواهد شد اقدامات شهرداری بیش از پیش نمود پیدا کرده و شاهد شکوفایی و پیشرفت شهر در شان و منزلت کسانی باشیم که در این شهر ساکن هستند .

در این گردهمایی حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا پاشایی به عنوان مشاور عالی شهرداری در امور فرهنگی و اجتماعی منصوب و بهزاد فرتوت به عنوان سرپرست واحد خدمات شهری شهرداری سهند معرفی شد . همچنین از زحمات چندین ماهه آقای علیپور گلبازی در سمت سرپرست واحد خدمات شهری تقدیر شد .

 

تاریخ تنظیم خبر :96/9/23//نوشته شده : مدیر سایت // عکس : روشن ضمیر//روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر جدید سهند

تصویر تصادفی

sal.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

860396
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
224
248
472
852935
8176
8729
860396

امروز: یکشنبه، 04 فروردين 1398