منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

شهردار سهند از آمادگی این شهر برای اجرای برنامه های سازمان بهداشت جهانی برای ارتقاء ایمنی و سلامت در جامعه با تمرکز بر جامعه مورد هدف خبر داد .
عبداله جودت در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما  با اشاره به  انتخاب سهند به عنوان " سهند شهر سالم  و مروج سلامت "  از اجرای برنامه های این طرح در سهند خبر داد و گفت : این طرح از سال94 با حمایت های استاندار محترم آذربایجان شرقی و فرماندار محترم شهرستان اسکو در شهر سهند آغاز شده و تاکنون اقدامات و برنامه ریزی های لازم با همکاری شبکه جامع و همگانی سلامت شهرستان در این شهر اجرا شده است .
شهردار سهند به اهداف اجرای این طرح اشاره کرد و افزود : ارتقای ایمنی و سطح سلامت در جامعه با تمرکز بر گروه های هدف از جمله دانش آموزان ،دانشجویان ، معلولین و سالمندان و افزایش ایمنی جاده ای و ترافیکی در شهر  ،توجه به آسیب های اجتماعی ، افزایش سلامت و ایمنی در پارک ها و فضای سبز ، معابر عمومی و خیابان ها از اهداف اصلی این طرح بوده و تاکنون اقداماتی نیز انجام گرفته است .
وی ایجاد مسیرهای سلامت ، احداث مسیر دوچرخه سواری ، اصلاح معابر و خیابان ها برای استفاده معلولین و کودکان و بزرگسالان ، احداث انواع فضاهای سبز در نقاط مختلف شهر، برگزاری همایش های پیاده روی  خانوادگی ، دوچرخه سواری ، برگزاری کارگاه های آموزش و مهارت های زندگی و بسیاری از برنامه های سازمان بهداشت جهانی را از جمله اقدامات این شهرداری در سهند عنوان کرد .
دبیر طرح  "سهند شهر سالم و مروج سلامت " گفت : در حال حاضر تعامل و همکاری خوبی بین ادارات موجود در شهرستان و شهرداری سهند برای اجرای برنامه های این طرح وجود داشته و این شهرداری با برگزاری برنامه های متنوع در جهت ارائه راهکاری با محوریت جامعه و مردم  در تلاش است تا اسیب های اجتماعی در این شهر کاهش یافته و سطح کیفیت  زندگی مردم بهبود یابد .
وی همچنین گفت : آمادگی برای شرایط بحران  و مدیریت خوب آن یکی از برنامه های اصلی طرح جامعه ایمن و مروج سلامت سهند می باشد.  جودت افزود : این امر مهم، با پیگیری فرمانداری محترم شهرستان اسکو، از مهر ماه سال جاری در ادارات شهر سهند در حال پیگیری می باشد. شهردار سهند گفت :در این برنامه، کارکنان ادارات سهند در خصوص مهارت مقابله با آتش، امداد های اولیه و اقدامات اولیه در زلزله آموزش های مهارتی لازم را دریافت میکنند .
گفتنی است : این اموزش ها با همکاری آتش نشانی شهر سهند، هلال احمر شهرستان اسکو و مجتمع سلامت علامه امینی سهند برگزار می شود.
تنظیم خبر : 96/9/19 //نوشته شده : مدیر سایت //عکس : سعید فضلی//روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی سهند

تصویر تصادفی

imama.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

860410
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
238
248
486
852935
8190
8729
860410

امروز: یکشنبه، 04 فروردين 1398