منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

 

امام جمعه شهر سهند در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه ی این هفته سهند ،از اقدامات به موقع عوامل خدوم شهرداری در بازگشایی معابر و خیابان های اصلی این شهر تقدیر کرد .

حضرت حجت الاسلام و المسلمين حاج آقا منيب راد در این مراسم ، ضمن گراميداشت ٢٠ آذر سالروز شهادت آيت الله دستغيب، همگان و خصوصا جوانان را به مطالعه تاليفات آيت الله دستغيب از جمله كتابهاي قلب سليم و گناهان كبيره توصيه نمود.

خطیب نماز جمعه ی  شهر سهند با اشاره به بارش نزولات آسمانی ، از اقدامات به موقع شهرداری سهند در خصوص  آمادگی تجهیزات  و اقدام سریع  برای بازگشایی معابر این شهر تقدیر کرد و از مجموعه عوامل خدمات شهری  شهرداري در زمینه برف روبي ،یخ زدایی ، تميز كردن شهر و محوطه مسجد النبي ( ص ) و  همچنین یادمان شهدای گمنام  8 سال دفاع مقدس سهند تشكر و قدرداني كردند.

گفتنی است : اکیپ خدمات شهری شهرداری سهند با آمادگی کامل تجهیزات ،امکانات خودرویی و انسانی با لحاظ نمودن اولویت های اجرایی ، از زمان شروع بارش برف اخیر ، اقدام به نمک پاشی و برف روبی از خیابان های شهر نموده و در جهت تسهیل ترافیک و ایمنی مسافرین به صورت شبانه روزی  در انجام وظایف محوله عمل نمودند .

 

تاریخ تنظیم خبر : 96/9/18 // نوشته شده: مدیر سایت //عکس : سعید فضلی // روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند

 

تصویر تصادفی

sal.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

860455
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
283
248
531
852935
8235
8729
860455

امروز: یکشنبه، 04 فروردين 1398