منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

 

شهردار سهند در بازدید میدانی از نحوه فعالیت خدمات شهری دستورات لازم را در جهت بازنگه داشتن معابر و خیابان های اصلی شهر صادر کرد .

عبداله جودت به همراه معاون خدمات شهری شهرداری که از نحوه فعالیت اکیپ برف روبی شهرداری بازدید میکرد ، در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما ، به آمادگی کامل این شهرداری جهت رویارویی  با هرگونه بارش نزولات آسمانی اشاره کرد و گفت : با تمهیدات صورت گرفته و حمایت های فرماندار محترم شهرستان اسکو  تاکنون 300 تن نمک جهت نمک پاشی معابر سهند تهیه شده و از اولین لحظات بارش برف اکیپ خدمات شهری شهرداری اقدام به نمک پاشی و برف روبی خیابان های اصلی شهر نموده است .

شهردار سهند گفت : با تلاش های صورت گرفته تمامی معابر ، خیابان ها و ورودی های اصلی شهر برف روبی شده و تمامی محورها ورودی و خروجی این شهر باز بوده و تردد در آنها به سهولت در جریان است .

وی گفت : با توجه به برودت هوا و احتمال یخ زدگی جاده ها شهروندان نسبت به تجهیز خودروهای خود به زنجیر چرخ اقدام نموده و احتیاط لازم در هنگام عبور از معابر و خیابان های شهر را مد نظر داشته باشند .

شهردار سهند گفت : به علت حجم بالای بارش برف بر روی درختان و احتمال شکسته شدن شاخ و برگ انها دستورات لازم جهت برف تکانی درختان صادر شده و انشاالله شهروندان محترم نیز با سعه صدر همکاری لازم را با کارگران خدوم شهرداری در جهت داشتن شهری زیبا و امن انجام خواهند داد .

شهردار سهند در این بازدید از خیابان ها اصلی و معابر فاز 4 ، سرازیری سهند به سمت تبریز ، فاز 3 و خیابان ها و معابر اصلی تردد خودروهای عبوری بازدید کرد . وی همچنین گفت : کلیه دستگاه ها و ماشین آلات سبک و سنگین شهرداری به صورت آماده باش کامل بوده تا با شدت گرفتن نزولات آسمانی اقدامات لازم را در جهت برف روبی و یخ زدایی از سطح جاده ها و معابر سهند انجام دهند .

مهندس جودت افزود : در جهت رفاه شهروندان نمک به مقدار لازم در جلوی مجتمع های مسکونی قرار داده شده تا در صورت نیاز ساکنان  در داخل محوطه مجتمع ها از آن استفاده نمایند . 

وی از شهروندان خواست تا در صورت نیاز به خدمات شهری، با شماره 137 تماس حاصل نموده و مشکلات شهری را با مسئولین مربوطه در جریان بگذارند .

 

تصویر تصادفی

ghasem.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

860431
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
259
248
507
852935
8211
8729
860431

امروز: یکشنبه، 04 فروردين 1398