منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

مراسم یادواره شهدای حرم آذربایجان شرقی و برگزاری  کارگاه  وورک شاپ از تمثال این شهدای والامقام تحت عنوان به رنگ عاشقی در شهرداری سهند برگزار شد .

 فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اسکو در مراسم اختتامیه این برنامه  با اشاره به اینکه نام زیبای بسیج در بردارنده قداست ها،فداکاری ها و اخلاصی هاست گفت: بسیج از مردم و برای مردم بوده و مولود انقلاب  است.

سرهنگ رشیدی گفت : بسیج همواره در زمان های بحرانی کشور را از مشکلات نجات داده و توطئه دشمنان را خنثی نموده است .

وی  بر ضرورت ترویج و گسترش تفکر بسیجی در جامعه تاکید کرد و افزود : در تمامی مراحل توسعه و پیشرفت کشور به تفکر بسیجی نیاز داریم و تا زمانی که روحیه شهادت و از جان گذشتگی در کشور حکمفرما باشد دشمنان هیچ کاری نمی توانند بکنند .

سرهنگ رشیدی  به رشادت ها و ایثارگری های سردار سلیمانی در مقابله با فتنه گروهک داعش اشاره کرد و  گفت:سردار سلیمانی و همرزمان وی با خود و خدای خود عهد بسته اند که ادامه دهنده راه شهدا بوده و در این راه هیچ گونه مسامحه ای با دشمنان نخواهند داشت .

هاشمی رئیس بسیج هنرمندان آذربایجان شرقی هم هنرمندان را یکی از اقشار مهم در جامعه اسلامی عنوان کرد و گفت : هنرمندان  در کنار نخبگان جامعه قرار دارد و می توانند با خلق آثار خود فرهنگ ایثار و شهادت و ارزش های اسلامی را ترویج و گسترش دهند . 

وی گفت : بسیج همواره در دهه های مختلف انقلاب به تکلیف خود عمل نموده و برای اینکه بتوانیم در تحقق تمدن اسلامی موفق باشیم باید قدم های استوار و محکمی در این زمینه از طرف هنرمندان بسیجی برداشته شود .

گفتنی است این مراسم در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار شد که در نوبت صبح نمایشگاه و کارگاه ورک شاپ از تصاویر مبارک شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم برپا و در نوبت بعد از ظهر تجلیل از هنرمندان در فرهنگسرای شهرداری سهند برگزار شد .

در این مراسم برنامه ها و سرود های حماسی توسط بسیجیان هنرمند اجرا و از مادر  بسیجی شهید رحمان الوانی  و همچنین هنرمندان بسیجی تجلیل به عمل آمد .

در برگزاری این کارگاه ورک شاپ و یادواری شهدای مدافع حرم ،شهرداری سهند ، واحد بسیج هنرمندان شهرستان اسکو ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسکو ، شرکت عمران شهر جدید سهند ، و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسکو و جمعی از هنرمندان بسیجی شهرستان اسکو، شهر سهند  و شهرستان تبریز همکاری داشتند . 

 

تصویر تصادفی

ghasem.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

860446
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
274
248
522
852935
8226
8729
860446

امروز: یکشنبه، 04 فروردين 1398