منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

 

1-واحد سرمایه گذاری و مشارکت داشتن اخلاق نیک و رعایت شئونات اسلامی را سرلوحه کار خود قرار می دهند.

2- واحد سرمایه گذاری و مشارکت با رعایت انظباط اداری،وقت شناسی و مسئولیت پذیری،انجام فرایندهای مشارکت در حداقل زمان ممکن را سرلوحه وظایف خود قرار می دهند.

3- واحد سرمایه گذاری و مشارکت با اتکاء به خداوند متعال و در جهت ارائه خدمات کارشناسی بهتر،تلاشهای خود را معطوف داشته تا موجبات کسب رضایت حق تعالی را بدست آورند.

4- واحد سرمایه گذاری و مشارکت تمامی تجارب علمی و اطلاعات فنی و اقتصادی خود را به منظور بهره وری بیشتر از محل سرمایه گذاری مشترک در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه می نمایند.

5- واحد سرمایه گذاری و مشارکت اعتقاد دارند پیشرفت و توسعه فضاهای مورد نیاز شهری با جلب مشارکتهای مردمی موجبات هم افزایی و تسریع در امور را در پی خواهد داشت.

6- واحد سرمایه گذاری و مشارکت سعی در تسهیل و تسریع  در اجرای برنامه ریزیهای کلان شهرداری در قالب مشارکت عمومی را دارند.

7- واحد سرمایه گذاری و مشارکت اعتقاد دارند سهند باید شهری توسعه یافته، آباد و الگویی مناسب در بین شهرهای کشور باشد،از این رو تلاشهای صادقانه خود را در جهت افزایش حجم سرمایه گذاریهای مشترک با نهاد های مختلف مردمی به کار بسته و سیاست برد برد را ملاک عمل خود قرار می دهند.

8- واحد سرمایه گذاری و مشارکت به منظور به روز رسانی فعالیتها از هرگونه پیشنهاد و یا انتقاد سازنده استقبال و به آنها ارج می نهند تا زمینه رشد و ارتقاء سازمان بیش از پیش فراهم گردد.

 

تصویر تصادفی

sal.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی