منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

با حضور معاون اداری و مالی وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری کشور ، سرپرست جدید دانشگاه صنعتی سهند معرفی شد .

دکتر امید  در این مراسم که در سالن اجتماعات شهید رجایی دانشگاه سهند برگزار شد این دانشگاه را یکی از موفق ترین دانشگاه های صنعتی در کشور عنوان کرد و افزود : این دانشگاه مولود انقلاب بوده که در زمینه های علمی و صنعتی به پیشرفت های خوبی دست یافته و نیازهای علمی کشور را در این زمینه تامین نموده است .

معاون اداری و مالی وزارت علوم ، تحقیقات و فن اوری کشور به دشمنی علنی کشورهای استعمارگر با فعالیت های علمی و تحقیقاتی ایران اسلامی اشاره کرد و گفت : بخش عظیمی از کشورهای دنیا طرفدار پیشرفت کشور ما نبوده و این خصومت در طول پیروزی انقلاب با بهانه تراشی های مختلف همچنان ادامه داشته و دارد .

 

وی همدلی و همراهی دانشگاه ها با بخش صنعت را یکی از عوامل اصلی توسعه و پیشرفت جامعه عنوان کرد و گفت : همچنان که در سایر بخش های با همراهی و همدلی یکدیگر موجب شکوفایی و پیشرفت کشور شده ایم لازم است این همدلی و تعامل در دانشگاه ها بوجود آمده و در چشم انداز ایران 1404 شاهد کشوری پیشرفته از نظر تکنولوژی و علم در منطقه باشیم .

دکتر امید ارتباط با صنعت ودستگاه های اجرایی و تامین بخشی از نیازهای کشور را از ضروریات و وظایف دانشگاه ها عنوان کرد و ادادمه داد : برای توسعه و رشد اقتصادی کشور لازم است دانشگاه ها بر اساس دانش بنیان پایه ریزی شده و به صورت مطلوب این مقوله را در محیط دانشگاه ها اجرایی نمایند .

وی همچنین بر ضرورت جذب اعتبارات لازم جهت  توسعه و اجرا نمودن برنامه جامع دانشگاه ها تاکید کرد و افزود :  اجرایی نمودن برنامه جامع دانشگاه ها با بودجه دولتی تقریبا غیر ممکن بوده و لازم است با کسب درآمد های دیگر و جذب حمایت خیرین از ظرفیت های موجود استفاده نموده ودر توسعه همه جانبه دانشگاه ها قدم برداریم .

در این مراسم رسول آذری خسروشاهی به عنوان سرپرست جدید دانشگاه صنعتی سهند معرفی و از زحمات 10 ساله محمد رضا چناقلو تقدیر شد .

تاریخ تنظیم خبر : 22/5/93 / روشن ضمیر / دانشگاه صنعتی سهند .

 

تصویر تصادفی

imama.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

861537
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
114
395
1613
852935
9317
8729
861537

امروز: چهارشنبه، 07 فروردين 1398