منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

1- نامه رسيده به شماره 4823 مورخه 23/5/93 از شهرداري درخصوص فروش آهن آلات موجود در کارگاه امانی به صورت مزایده ، بعد از بحث و بررسي از طریق برگزاری مزایده عمومی با اکثریت آراء به تصویب رسید .

2- نامه ثبت شده در دفتر شورا  به شماره 473 مورخه 1/6/93 از اصناف و ساکنین محله 3  درخصوص بازگشایی راه فرعی محله 3 با فاز 2 از انتهای پارک محله 3 بعد از بحث و بررسي مقرر گرديد عین نامه به شهرداری جهت اقدامات لازم ارسال گردد.

3- نامه ثبت شده در دفتر شورا  به شماره 474 مورخه 1/6/93 از هیئت امنای مسجد امام حسن مجتبی(ع) فاز 3 درخصوص مساعدت مالی جهت خدمات رسانی مطلوب به نمازگزاران  بعد از بحث و بررسي مقرر گرديد شهرداری مبلغ پانصد هزار تومان از محل ماده 17 پرداخت نماید .  4-  بعد از بحث و بررسی در مورد حریم خسروشهر و سهند ، فرماندار محترم شهرستان تبریز جناب آقای دکتر شهرتی فر  و فرماندار محترم شهرستان اسکو جناب آقای علیخانی شهرداری سهند و خسروشهر را مکلف نمودند که در اسرع وقت جلسه ای در مورد حریم خسروشاه در اطراف اتوبان ورودی سهند و تقاطع غیر همسطح گذاشته و فی مابین آنها تفاهم نامه ای در قالب تحویل اطراف اتوبان سهند به شهرداری سهند با همکاری پلیس راه و راه و شهرسازی جهت استفاده بهینه و خدمات دهی به شهروندان تنظیم و نصب تابلو علایم ترافیکی و سایر خدمات شهری از ورودی تقاطع غیر همسطح تا آخر سهند برعهده شهرداری سهند خواهد بود. 

5- در خصوص مشکل فاضلاب شهر سهند و جاری شدن آن که به محیط زیست و خطر جدی به روستاهای پایین دست بخصوص مسیر انتقال آب زرینه رود به تبریز، بعد از بحث و بررسی توسط حاضرین مقرر گردید در اسرع وقت مشکل تصفیه خانه فاضلاب سهند به طور قطعی رفع و مسئولیت هرکونه خطرات زیست محیطی و تنش های اجتماعی به دنبال این قضیه برعهده شرکت عمران و آب و فاضلاب خواهد بود.

 6- نامه ثبت شده در دفتر شورا  به شماره 502 مورخه 4/6/93 از چهارتن از اعضای شورا در خصوص مشکلات آب و فاضلاب سطح شهر با توجه به بازدید میدانی فرماندار تبریز و اسکو و مسئولین اجرایی و اعضای محترم شورا و ضرورت امر  بعد از بحث و بررسی مقرر گردید شهرداری محترم در اولین فرصت اقدامات و پیگیری های انجام شده قبلی را در جهت انعقاد قرارداد برداشت آب از خروجی تصفیه خانه سهند جهت استفاده در شبکه آب خام فضای سبز سطح شهر اقدامات لازم را انجام دهد و گزارش آن را به دفتر شورا ارسال نماید. 

و همچنین با ارسال نامه ای کتبی از طریق دفتر شورا به اداره آب و فاضلاب جهت بازگشایی   مسیر حوضچه آب فاضلاب جنب اتوبان ورودی سهندکه به علت گرفتگی مسیر لوله دچار نقص فنی گردیده  به تصفیه خانه را انجام داده اقدامات انجام شده را به دفتر شورا ارسال نماید در غیر این صورت تبعات بعدی حاصل از جاری شدن فاضلاب بر عهده آب و فاضلاب خواهد بود.

7- نامه ثبت شده در دفتر شورا  به شماره 514 مورخه 5/6/93 از شهرداری سهند درخصوص هماهنگی در مورد افتتاح پروژه های هفته دولت شهردار محترم شهر سهند جناب آقای مهندس بهرام روشنی و معاونت خدمات شهرداری جناب آقای مهندس حسین عباس زاده در جلسه حاضر شده و گزارشي از فعاليت و عمليات اجرايي پارك مهر مادر واقع در انتهاي محله 2 در مساحتي حدود 2000 متر مربع با نصب وسايل ست ورزشي و ست بازي با كاشت 160 اصله نهال تركيبي از درختان ميوه، درختان جنگلي و سوزني برگ و با مبلغ حدود 250 ميليون تومان بصورت اماني با انتقال 350 متر مكعب خاك نباتي جهت كاشت فضاي سبز در پارك مهر مادر احداث گرديده است كه امروز با دست فرماندار محترم شهرستان راس ساعت 12 افتتاح خواهد شد.    

8- در خصوص نامه ثبت شده در دفتر شورا به شماره 501 مورخه 4/6/93 در خصوص مشكلات دپو آشغال هاي شهر سهند در دره متخصصين يك بعد از بحث و بررسي مقرر گرديد عين نامه جهت رسيدگي و رفع مشکل  به شهرداري ارسال گردد تا  ضمن رسيدگي دقيق گزارش آن را به دفتر شورا ارسال نمايند.   

9- ) نامه رسیده  به شماره 5977 مورخه 18/6/93 از شهرداری سهند درخصوص معرفی حداکثر 3  نفر جهت تجلیل در همایش بزرگ اولین ها و بهترینهای شهر سهند، بعد از بحث و بررسي با اكثريت آراء  آقای ناصر  بابائی به عنوان اولین مدیر بانک ملی در سهند ، آقای  حاج آقا باور شهروند محله يك ، خانم فاطمه وظیفه بهنام به عنوان اولین مدیر مدارس دولتی سهند جهت تجليل در همايش فوق به شهرداري معرفي گرديدند.

10- نامه ‌هاي رسیده  به شماره 745/912 مورخه 16/6/93  از آب و فاضلاب سهند و 2943/93/ص-5/6/93  از شرکت عمران سهند  درخصوص مشكل فاضلاب و تصفيه خانه بعد از بحث و بررسي  مقرر گردید جلسه ای جهت بررسي موارد مطروحه در شرکت عمران سهند تشکیل گردد.

11- نامه ثبت شده در دفتر شورا به شماره 562  مورخه 15/6/93 از  هیئت امناء مجتمع های مسکونی سروستان ، نگارستان و سبلان یک و  دو واقع در فاز 2 سهند در خصوص مشکل نانوایی، بعد از بحث و بررسی مقرر گردید شهرداري ضمن تمدید قرارداد یک ساله آقای جماعتی نسبت به استقرار و جانمایی مکان مناسب کانکس نانوایی در فاز سوم ، واقع در سمت راست اتوبان ، حوالی آپارتمان های نیایش ، تا زمان احداث و استقرار دائم ساختمان نانوایی  اقدام نماید. 

12- نامه‌هاي ثبت شده در دفتر شورا به شماره‌هاي 504  - 4/6/93 و604 22/6/93  و 536- 11/6/93 رسيده از شهروندان محترم شهر سهند مقرر گردید عین نامه ها جهت اقدامات لازم به شهرداری ارسال گردد.

تصویر تصادفی

sal.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی