منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

1- در مورد نامه رسيده به شماره 10097 مورخه 16/11/92  از شهرداري در خصوص تبصره های لایحه بودجه سال 93 شهرداری سهند با اکثریت آراءبه تصویب رسید .

2- در خصوص هفته معلم مقرر گردید به مناسبت تقدیر از معلمان و کارگران همایشی از طرف شهرداری جهت تجلیل و قدردانی در سهند برگزار شود. 

3-با توجه به نامه های دریافتی در مورد دکه ها و کانکس ها  با توجه به تعداد متقاضی و درخواست کننده مقرر شد کلیه کانکس ها اعم از فرهنگی و خدماتی و تجاری از طریق مزایده آزاد عمومي برگزارگردد.

4- نامه رسیده به شماره 577 مورخه 31/1/93 از شهرداري درخصوص درخواست دانشگاه صنعتي سهند مبني بر حمایت مالی از برگزاری چهاردهمين كنفرانس سيستم هاي فازي ايران در تابستان 93 در دانشگاه صنعتي سهند بعد از بحث و بررسي، با اکثریت آراء موافقت گردید و همچنين مقرر شد شهرداري در نصب بنر و تبليغات براي برگزاري كنفراس با دانشگاه صنعتي سهند همكاري و مساعدت لازم را معمول دارند.  

5- نامه رسيده به شماره 279 مورخه 20/01/93 از شهرداری درخصوص توافقنامه تهیه و نصب پلاک ده رقمی با شرکت عمران مناطق تبریز بعد از بحث  بررسی با اكثريت آراء به تصویب رسید.

6- نامه رسيده به شماره 578 مورخه 31/01/93 از شهرداری درخصوص واگذاری بازارچه شانزده بابه به شهروندان در ورودی فاز سوم شهر با اجاره پایه ماهانه /1500000 ریال، بعد از بحث و بررسی با اکثریت آراء مقرر گردید از طریق برگزاری مزایده عمومی و  اطلاع رساني كامل از طريق بنر در سطح شهر در بين شهروندان سهندي واگذار گردد.

7- نامه رسيده به شماره 643 مورخه 2/2/93 از شهرداری درخصوص واگذاری بخشی از خطوط تاکسیرانی شهر سهند به اشخاص حقوقی واجد شرایط جهت بهبود وضعیت تاکسیرانی و رفاه حال شهروندان برای مدت پنج سال، بعد از بحث و بررسی با اکثریت آراء با کلیات نامه فوق موافقت گردید و مقرر شد از طریق برگزاری فراخوان عمومی واگذار گردد.  

8- نامه رسيده با شماره ورود به دفتر 36 مورخه 28/1/93 از هیئت امناء و ساکنین محترم تعاونی یک (هشتگردها) درخصوص نواقصات بوستان فاز دوم و همچنین درخواست نامگذاری بوستان فوق بنام (شهید اختیار یاری)، بعد از بحث و بررسی با اکثریت آراء مقرر شد پيشنهاد فوق به شوراي نامگذاري شهرستان ارسال و همچنين مقرر شد نواقصات بوستان توسط شهرداري سهند تكميل گردد. 

9- نامه رسيده با شماره ورود به دفتر 71 مورخه 6/2/93 از هیئت عزاداران سرباز شش ماهه فاز 3 سهند درخصوص درخواست مساعدت مالی، بعد از بحث و بررسی با اکثریت آراء مقرر شد از محل ماده 17 اعطاء گردد.       

10- پيرو بند 3 صورتجلسه شماره 33 مورخه 26/12/92 درخصوص بررسي مسائل و مشكلات آموزشي مدارس شهر سهند همچنين فضاهاي آموزشي مساكن مهر، طي دعوت كتبي از رياست محترم اداره آموزش و پرورش شهرستان اسكو به جلسه رسمي شوراي اسلامي، بعد از بحث و بررسي در اين خصوص و تبادل نظر بين حاضرين در جلسه و ارائه‌ي گزارش كاملي از وضعيت مدارس شهر سهند توسط رئيس محترم اداره آموزش و پرورش با اكثريت آراء مقرر شد اعضاي شوراي اسلامي و مسئولين اداره آموزش و پرورش شهرستان اهتمام ويژه خود را جهت بهبود وضعيت و همچنين گسترش فضاهاي آموزشي شهر سهند علي‌الخصوص مساكن مهر بكار گيرند.

11- نامه رسيده به شماره 785 مورخه 6/2/93 از شهرداري درخصوص اخذ قسمتي از عوارض پروانه ساختماني در مرحله صدور مجوز تهيه نقشه از مالكين، بعد از بحث و بررسي با اكثريت آراء به تصويب نرسيد.

12- درخصوص بررسي مسائل و مشكلات شهر سهند طي دعوت از آقاي دكتر منادي نماينده‌ي محترم مردم تبريز، آذرشهر و اسكو در مجلس شوراي اسلامي به جلسه شورا، اعضاي محترم در مورد وضعيت كنوني و مسائل و مشكلات شهر سهند گزارش كاملي را خدمت ايشان ارائه نموده و تكميل پروژه اتوبان سهند- تبريز را در الويت مشكلات مردم شهر سهند متذكر شده و خواهان مساعدت جهت اتمام اين طرح ملي گرديدند و آمادگي خود را جهت حل اين مشكل اعلام نمودند. لذا مقرر گرديد جناب آقاي دكتر منادي در اين خصوص هماهنگي لازم را جهت حضور اعضاي محترم شوراي اسلامي در دفتر وزير راه و شهرسازي و ملاقات با ايشان معمول فرمايند تا انشاا... دستاوردهاي خوبي در اين زمينه بدست آيد.

13- درخصوص نامه شماره 84 مورخه 8/2/93 ثبت شده در دفتر شورا از دو تن از اعضاي محترم درخصوص فراهم نمودن امكانات لازم جهت حضور امام جمعه منتخب در شهر سهند و برگزاري مراسم معارفه ايشان، بعد از بحث و بررسي با اكثريت آراء مقرر گرديد يك دستگاه خودرو سواري جهت اياب و ذهاب از طرف شهرداري در اختيار امام جمعه شهر سهند قرار گيرد.

14- درخصوص فراهم نمودن امكانات اوليه جهت حضور امام جمعه منتخب در شهر سهند همچنين مقرر گرديد دو دستگاه ساختمان جهت سكونت و دفتر امام جمعه از طرف شهرداري رهن و اجاره نموده و در اختيار ايشان قرار گيرد.

15- نامه ثبت شده  به شماره 28 مورخه 26/1/93 از شهروندان محترم فاز 2 در خصوص مشكل نبود برق با اكثريت آراء مقرر گرديد در راستاي رفع مشكل فوق جلسه مشتركي با حضور مسئول محترم اداره برق سهند و شهردار محترم در دفتر شوراي اسلامي تشکیل  گردد. همچنین مقرر شد موضوع مذكور طي نامه اي به فرمانداري، شهرداري و اداره برق سهند جهت تعامل بيشتر و رفع مشكل ارسال گردد.

16- نامه رسيده به شماره 278 مورخه 20/1/93  از  شهرداري در خصوص خريد سه هزارتن آسفالت جهت لکه‌گیری معابر سطح شهر از طریق برگزاری مناقصه آزاد عمومی، با اكثريت آراء مقرر گرديد شهرداری اقدامات لازم را در اين خصوص بعمل آورند .

17- نامه ثبت شده در دفتر شورا به شماره 75 مورخه 7/2/93 درخصوص پيوست متمم و اصلاحیه‌ي بودجه سال 92  بعد از بحث و بررسي با 7 رای موافق به تصویب رسید.

تصویر تصادفی

ghasem.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

802057
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
225
322
1100
794099
3522
13073
802057

امروز: چهارشنبه، 24 مرداد 1397