منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

 

 

1- دعوت از رئيس محترم اداره آب و فاضلاب سهند و ریاست آب و فاضلاب استان جهت بررسي مشكلات قطعي آب در شهر سهند و مدیریت این مشکل

2- درخصوص نامه رسيده به شماره 600/4325 مورخه 5/3/93 از شركت آب و فاضلاب استان آ.ش در مورد تبصره 3 ماده واحده قانون محاسبه و اخذ صرفاً 30% از حق انشعاب آب و فاضلاب به شرط عدم اخذ هرگونه هزينه توسعه از شهروندان در تمامي فازهاي شهر و  هزينه‌كرد مبلغ فوق بر اساس طرح هاي مصوب شوراي شهر و خارج از تعهدات شركت عمران  به تصويب رسيد . 

3- جلسه مشترك مسئولين شهر جهت  هماهنگی های لازم براي استقبال از امام جمعه سهند و مراسم معارفه ایشان و برگزاری نماز جمعه

 4-  طي جلسه مشترك با  رئيس محترم اداره صنعت و معدن شهرستان اسكو مقرر شد در رابطه با فازهاي 2 و3 کلیه‌ي مشکلات مربوط به اخذ پروانه و سهمیه آرد حل شود و با توجه به افزایش جمعیت شهر سهند نسبت به افزايش سهمیه ی آرد در فازهاي 2 و 3   اقدامات لازم بعمل آید.

5- نامه رسیده از شهرداری به شماره 2995  مورخه 7/4/93 در خصوص در خواست دایر نمودن مرکز مکانیزه معاینه فنی در شهر سهند بعد از بحث و بررسی مقرر گردید با توجه به افزایش تصاعدی جمعیت در این شهر ، وجود چنین مراکز خدماتی برای شهر مهم و ضروری بوده، لذا جهت صدور مجوز لازم  طی نامه ای به فرمانداری محترم شهرستان ارسال گردد.

 6- نامه ثبت شده به شماره 270 مورخه 1/4/93  از انجمن معتادان گمنام در خصوص  اختصاص محلی جهت برگزاری جلسات بعد از بحث و بررسي با اكثريت آراء مقرر گردید با همکاری و هماهنگی واحد خدمات و حراست شهرداری با اختصاص محل مناسب موافقت گرديد .

7- درخصوص طرح برای قطعه زمین واقع در ورودی شهر سهند جنب اداره گاز، بعد از بحث و بررسي مقرر گردید با در نظر گرفتن طرح تقاطع و استعلام از شرکت عمران طراحی صورت پذیرد و برابر مقررات و آیین نامه شورای عالی سرمایه گذاری و مشارکت اقدام شود.

8- با توجه به نياز مبرم شهر به احداث مراكز آموزشي مقرر گردید با همکاری و مشارکت شرکت عمران و شهرداری و آموزش و پرورش شهرستان، همایشی تحت عنوان جشنواره خیرین مدرسه ساز با نظارت فرماندار محترم  آقاي مهندس علیخانی اجرا شود .

9- مقرر گردید شرکت عمران در جهت تکمیل مدرسه حماسه سهند در فاز سوم درخصوص دیوارکشی و رفع سایر نواقصات تا پایان مرداد ماه سال جاري اقدامات لازم را بعمل آورد.

10-درخصوص تحویل فازهاي (یک و دو) از شرکت عمران به شهرداری مقرر گردید کمیته کاری که متشکل از نماینده ای از شرکت عمران و شهرداری و شورای شهر زیر نظر فرماندار محترم تشکیل و موارد بررسی گردد.

11-نامه رسيده به شماره 2432 مورخه 21/3/93 و پيرو آن نامه شماره 3550 مورخه 19/4/93 از شهرداري درخصوص تعيين عوارض قطعات با كاربري مختلط (مسكوني- تجاري) كه به صورت جداگانه در دفترچه تعرفه عوارض محلي پيش بيني نشده، بعد از بحث و بررسي مقرر شد جهت بررسيهاي كارشناسي تصميم گيري در اين خصوص به جلسات آينده‌ موكول گردد.

12- نامه رسيده به شماره 3429 مورخه 16/4/93 از شهرداري درخصوص واگذاري پروژه لوله كشي و انتقال آب تصفيه شده از محل پساب خروجي شهر به محل تعيين شده در اول محله يك به صورت EPC و بر اساس ماده 19 آيين نامه معاملاتي شهرداري به سازمان همياري شهرداريها و دهياريهاي استان طبق تفاهم نامه‌ي پيوستي، بعد از بحث و بررسي با اكثريت آراء مقرر گرديد شهرداري طبق بند (2) صورتجلسه شماره 41 مورخه 5/3/93 شوراي اسلامي، در اسرع وقت نسبت به اجراي مصوبه فوق اقدام  نموده و نتيجه را  به دفتر شورا ارسال نمايد. 

13- نامه رسيده به شماره 3474 مورخه 17/4/93 از شهرداري درخصوص مدت اعتبار پروانه‌هاي ساختماني اعم از معمولي و ويژه ، بعد از بحث و بررسي مقرر گرديد طبق دفترچه تعرفه عوارض محلي سال 93 اقدام گردد.

14- نامه رسيده به شماره ثبت در دفتر 295 مورخه 9/4/93 از هيئت مديره مجتمع مسكوني آريا در مورد مشكلات و ايرادات محوطه‌ي برج ، بعد از بحث و بررسي مقرر شد عين نامه به شهرداري ارسال تا نسبت به رفع نواقصات و ايرادات موجود مطابق قوانين و مقررات و ضوابط اداري شهرداري  اقدام  لازم معمول گردد.   

15- نامه هاي رسيده به شماره هاي ثبت در دفتر 355 مورخه 24/4/93 و 356 مورخه 24/4/93 از هيئت امناي مجتمع مسكوني شهريار درخصوص درخواست گل و تخم چمن و اصله درخت و دوم مساعدت يك دستگاه ماشين راهسازي براي مسطح سازي محوطه جهت ايجاد فضاي سبز ، مقرر شد عين نامه جهت هرگونه مساعدت لازم به شهرداري ارسال گردد. 

16- درخصوص سازه هاي تبليغاتي شهرداري(شركت كنكاش) مقرر شد شهرداري در اسرع وقت نسبت به بازسازي سازه ها اقدام و از طريق برگزاري مزايده آزاد عمومي به متقاضيان واجد شرايط به صورت اجاره واگذار نمايد.

 

تصویر تصادفی

imama.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی