منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

 1- در مورد نامه رسيده  به شماره 10338  مورخه 23/11/ 92 از شهرداري  درخصوص پسشنهاد نرخ مسير سهند وادي رحمت  مقرر گرديد يك ماه از مورخ 8/12/92 از طريق ميني بوس اياب و ذهاب كارمندان شهرداري بصورت رايگان در اختيار شهروندان محترم قرار گيرد تا بعد از مدت آزمايشي كه يك ماه مي باشد در اين خصوص تصميمات لازم اتخاذ گردد .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

2-در خصوص نامه رسيده به  شماره 42 مورخه 10/11/92 كميسيون خدمات شوراي اسلامي بعد از بحث و بررسي مقرر گرديد شهردار محترم اقدامات لازم را در خصوص پاكسازي و ساماندهي ديوار نويسي سطح شهر و قطعات بلاتكليف مانده  فاز يك را در اسرع وقت اقدام و گزارش آن را به دفتر شورا ارسال نمايند .

3-نامه رسيده از اداره صنعت و معدن وتجارت شهرستان اسكو با شماره نامه 1533/25/111 مورخه 5/11/92 مقرر گرديد اداره بازرگاني با همكاري ميوه فروشان سطح شهر كه در شهر سهند ساكن مي باشند و از اهالي محترم مي باشند در سه نقطه و سه فاز  به مدت 23 روز از مورخه 20/12/92 الي 13/1/93 مستقر شوند .

4- نامه رسيده از شهرداري با شماره 9271 مورخه 25/10/92  درخصوص بررسي بودجه پيشنهادي سال 1393  به مبلغ 12 ميليارد تومان بعد از بحث و بررسی و برگزاری جلسات متعدد  با 7  راي موافق به تصويب رسيد .

5- نامه رسیده به شماره 1511/320 مورخه 21/12/92 از جمعیت هلال احمر شهرستان اسکو مبني بر درخواست قطعه زمین مناسب جهت انبار امدادی و پد بالگرد و اسكان اضطراري در مواقع حوادث طبيعي و غيرطبيعي با توجه به ضرورت امر با اكثريت آراء مقرر گردید شرکت عمران سهند در اسرع وقت زمين مناسبي بدين منظور جهت تجهیز و آماده سازی پايگاه در اختیار هلال احمر شهرستان اسكو و ستاد بحران قرار دهد و فرماندار محترم عنايت نموده نسبت به پيگيري موضوع مساعدت لازم را مبذول فرمايند.     

6-درخصوص مشکلات مدارس  مقرر گردید طی دعوت از  مدیر آموزش و پرورش اسکو و مدیران مدارس شهر جهت حضور در جلسه و بررسی مشکلات دعوت به عمل آيد.

7- در خصوص نامه رسیده به شماره 68811 مورخه 25/12/92 از شرکت رایتل درخصوص نصب دکل با اكثريت آراء با کلیات نامه موافقت گردید و مقرر شد شهردار محترم در مورد موضوع فوق قیمت و متراژ پیشنهادی خود را جهت اتخاذ تصمیم نهایی به دفتر شورا اعلام دارند.

8-درخصوص نامه ثبت شده به شماره 603 مورخه 26/12/92 از مجتمع هاي مسکونی ایل یورت ، پارمیدا و سپیدار درخصوص مشکل آسفالت خیابان پشت كتابخانه مقرر گردید شهردار محترم اقدامات لازم را بعمل آورند .

تصویر تصادفی

sal.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی