منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

مهندس رشید وکیلی شهردار شهر سهند شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند ،در جلسه شورای اداری شهرستان اسکو که در فرهنگسرای شهرداری سهند برگزار شد مهندس وکیلی به عنوان شهردار شهر جدید سهند معرفی شد .

در این جلسه مرتضی علیخانی مدیر کل امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری آذربایجان شرقی بر ضرورت توجه به خدمات دولت الکترونیک تاکید کرد و گفت:لازم است کلیه خدمات اداری از حالت دستی خارج شده و به صورت نرم افزاری در اختیار مراجعین قرار داده شود .وی گفت:جهت توسعه و پیشرفت شهر سهند نیاز به جذب و حمایت سرمایه گذار بوده تا نواقصات این شهر تامین شود .

بابک رضی منش فرماندار شهرستان اسکو هم مهمترین چالش موجود در شهر سهند را مدیریت بحران در مواقع ضروری دانست و بر تکمیل امکانات امدادی در این شهر تاکید کرد .

حجت الاسلام منیب راد امام جمعه سهند نیز بر ضرورت دوری جستن از حاشیه سازی در مجموعه مدیریتی شهرداری و شورای اسلامی تاکید کرد و افزود :لازم است فکر و تلاش مسئولین در جهت خدمت به مردم باشد .

رشید وکیلی شهردار سهند هم ضمن تشکر از حسن اعتماد اعضای شورای اسلامی و مسئولین شهرستانی و استانی بر ضرورت همکاری و تعامل دستگاه ها برای پیشبرد اهداف  نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کرد.

حسن جمشید زاده رئیس شورای اسلامی سهند نیز فضای شهر را آماده خدمت گذاری به مردم عنوان کرد و افزود :لازم است با تعامل و جذب و تشویق سرمایه گذار نسبت به تکمیل زیر ساخت های شهری سهند اقدام شود .

عباداله نظامی شهردار سابق سهند نیز ضمن ارائه عملکرد شهرداری سهند در طول تصدی گری خویش ،برای شهردار منتخب آرزوی موفقیت نمود .در این جلسه حکم شهرداری سهند توسط مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی به آقای وکیلی اهدا و از زحمات عباداله نظامی شهردار سابق و همچنین جلیل شیخ علیزاده سرپرست شهرداری سهند با اهدا لوح تجلیل به عمل آمد .

#تاریخ خبر ۹۸.۹.۷ /روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی سهند

#تارنمای رسمی پایگاه اطلاع رسانی شهرداری سهندsahand.ir

#شماره تلفن ارتباط با واحدهای اداری شهرداری سهند:۰۴۱۳۳۴۳۷۶۰۲

تصویر تصادفی

ghasem.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی