منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

ریاست  واعضای محترم شورای اسلامی شهرسهند

باسلام واحترام

دوستان عزیز در شورای محترم شهر سهند چنانچه‌ استحضار دارند،۱۸ ماه پیش علیرغم میل باطنی یک مسئولیت سنگینی را به دوش این حقیر گذاشتید و با توجه به بافت جمعیتی سهند و مشکلات متعدد تلاش داشتم با ظرفيت و استعداد موجود در  مديريت شهري ومجموعه شهرداری و با مشاركت شهروندان وکمک مسئولین استانی وشهرستانی وکشوری این مشكلات شهر را كم كنم و با برنامه ریزی توسط همکاران،دوستان و مشاوران در حوزه های  اجتماعی،فرهنگی،شهری و عمرانی  در اين مسير موانعي را از سر راه بردارم تا ادامه كار برای آیندگان  با آرمان و آرزوهای که برای سهند عزیز در سر داریم هموار ترکنم.

در طي ۱۸ ماهه خدمت  اینجانب در شهرداری سهند با وجود تورم شدید  تلاش شد از كارها عقب نمانيم تا جايي كه اکثر طرح هاي عمراني نيمه تمام به بهره برداري رسيد و مابقي کارها وپروژه های مورد نیاز وضروری شهر سهند دربرنامه های آتی قرار گرفت.

آمده بودم تا نهال اميد را كه با راي تك تك شهروندان كاشته و در شهر سهند  جان گرفته بود، آبياري، تنومند و ريشه دار كنم، آمده بودم تا طلسم و قفل مشکلات موجود را با  تامين اعتبار و مشارکت عمومی حل و براي کمال آنان  تلاش کنم .

آمده بودم تا فضاي شهري را ازنابسامانیهای بصری و اغتشاشات نا متعارف و چشم آزار پاك و ساماندهي كنم. آمده بودم تا با حضور مستمر در جمع مردم در مساجد و محلات و با جلب مشاركت و ارتقاء حس تعلق خاطر شهروندان به شهر و محل سكونت خود شكاف ميان مردم و مديريت شهري را اصلاح كنم.

اينك بر اين باورم كه تاييد نهادهاي مختلف شهرستان واستان و رضايت شهروندان در چند ماه گذشته مسئولیت اینجانب رادرهر مکان وزمان بیشتر وبیشتر نموده ونشان از درستي اقدامات وقدرشناسی آنان ازمجموعه تلاش همکارانم در شهرداری سهند می باشد.

در اوضاع و احوال اختلاف ميان شهرداري و شورا، مهم حفظ جايگاه قانوني شورا به ويژه زنده نگه داشتن اميدي است كه مردم در انتخابات دو سال گذشته به آن دل بستند .

به همين دليل 2 راه بيشتر پيش رو ندارم، نخست اينكه به هر قيمتي بمانم و شهروندان در ميان تنش های بي حاصل و اختلاف نظرها فراموش شوند كه ره آورد آن معطل ماندن خدمات به مردم فهيم و قدرشناس اين شهر و خدشه دار شدن اعتماد مردم به شوراي سوم سهند خواهد بود، ديگر اينكه توفيق خدمت به چنين مردمي را رها و ميدان را براي فرد ديگري - كه خارج از اختلاف نظرها بتواند كارهاي بر زمين مانده را به سرانجام رساند - واگذارم.

اما با اين همه در اين مدت به شهر و شهروندان وابسته شده ام و شاهد لبخند رضايت بر چهره كارگر زحمتكشي هستم كه مي تواند درموعد مقرر حقوق بگيرد، پيش از شهروندان با نشاط و دلگرمي بیشتربيدار شود و براي آنها در سرماي منهاي 13 درجه مسير رفت و آمد بگشايد و برف از شاخه درختان بتكاند، ساعت دو بامداد راه بر من ببندد كه بمانيد و حمايت خود را از ما برنداريد.

بي شك استمرار نشاط چنين نيرويي بااختلافات هميشگي نخواهد بود و به شهر، شهروندان و اعتماد مردم آسيب خواهدزد. اتفاقي كه به صلاح شورا و شهرداري نيست. تاريخ گواه است هر جا بوده ام حميت و تعصب و محدوديت زماني نگذاشته است از زير بار مسئوليت شانه خالي كنم به همين دليل تصميم به ترك خدمت برايم سخت و ملال آور، اما سخت تر از آن پاشيدن بذر ياس بر چمن زار شهري است كه استعداد، توانمندي و خلاقيت دارد، اما با ادامه اختلاف ها هيچكدام از اين قابليت ها به فرجام شايسته نمي رسد، پس به ناچار و به رغم ميل باطني راه دوم را برگزيده ام.

ترديد ندارم اگر مشكلات پيش رو نبود و همدلي و همفكري لازم ميان شورا و شهرداري بصورت مطلوب برقرار بود مي توانستيم با لوايحي كه به شوراي شهر مي آوريم، درآمدهاي پايدار شهري را چندين برابر و از رهگذر آن خدمات بيشتري به شهر بدهيم، اما ادامه اختلاف ها مسير چنين لوايح و سرانجام آنها را محدود و حتي مسدود مي كند.

 

نتيجه اينكه پیرو استعفای شماره ۴۵۷۴ مورخه ۹۸/۴/۳ برای باردوم  استعفاي خود را از مسئوليت مديريت شهري(ازسمت شهردار سهند) به محضر شوراي اسلامي شهر اعلام مي كنم و اميدوارم اعضاي محترم شورا با پذيرش استعفا بستر خدمات مناسب و شايسته تر را براي شهرسهند  فراهم آورند. از تك تك اعضاي محترم شورا تشكر و چنانچه كدورتي ناخواسته ايجاد شده است حلاليت مي طلبم وازته دل آرزوی عاقبت بخیری برای این عزیزان دارم.در اينجا لازم مي دانم از مسئولان محترم و بزرگان استان به ويژه نماينده محترم ولي فقيه در استان، استاندار محترم،  و فرماندار محترم شهرستان اسکو ،نمايندگان محترم شهرستان در مجلس شوراي اسلامي و ديگر مسئولان قضايي، اجرايي و نظارتي كه همواره راهنما و حامي بنده حقير بوده اند، تشكر و قدرداني كنم و از اينكه با ملاحظه شرايط موجود، به ناچار ادامه خدمت برايم ميسر نيست پوزش بطلبم.

در پايان با تشكر و قدرداني از همكاران محترم در شهرداري سهند كه به رغم سختي كار در فضاي ملتهب ومشکلات اقتصادی ، لحظه اي در خدمتگذاري صادقانه به شهروندان دريغ نكرده اند و نيز از مردم قدرشناس سهند  مي خواهم چنانچه قصوري داشتم مرا عفو كنند. خداوند همه ما را به سوي راستي، انصاف، عدالت و نجابت رهنمون كند.    

                           من الله التوفیق 

                            عباداله نظامی

تصویر تصادفی

ghasem.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی