منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

دومین جلسه تعیین تکلیف واگذاری قرارداد احداث پارک فضای سبز موسوم به پارک مینیاتوری در سایت 54 هکتاری و رفع موانع و مشکلات موجود، در محل دفتر شهرداری سهند برگزار شد . 

مهندس نظامی در این نشست با ارائه خلاصه گزارشی از اقدامات انجام یافته در مورد این پارک گفت : این پارک در زمینی به مساحت 5 هکتار با دستور وزیر وقت راه و شهرسازی از طرف شرکت عمران شهر سهند به شهرداری تحویل تا برای ایجاد فضای سبز مورد استفاده قرار گیرد و تاکنون 9 میلیارد ریال جهت انجام برخی از زیرساخت ها اعم از  حفرچاه به منظور تامین آب مورد نیاز این پارک و همچنین خرید انشعاب برق 100 آمپری برای تامین برق چاه مذکور و برق مصرفی پارک و سایر اقدامات اولیه هزینه شده است . 

شهردار سهند در خصوص ادامه احداث مجدد پارک فضای سبز موسوم به پارک مینیاتوری گفت : لازم است برآورد اولیه توسط مشاور اولیه طرح ارائه شده و شرکت عمران نیز در این خصوص اعلام نظر نماید تا مشکلی از نظر اجرایی بوجود نیاید .

فرماندار شهرستان اسکو هم بر ضرورت آغاز سریع عملیات اجرایی این طرح توسط شهرداری سهند تاکید کرد و گفت : دغدغه اصلی شهر سهند تامین فضای تفریحی و سبز بوده و لازم است این طرح با رعایت برنامه زمانبندی شده به مرحله اجرا درآمده و از هدر رفت زمان و هزینه جلوگیری شود. 

دکتر مصطفوی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید سهند هم واگذاری قرارداد احداث پارک فضای سبز را منوط به اعلام برنامه زمانبندی شده توام با طرح مصوب  از سوی شهرداری به عنوان تضمین انجام کار بیان کرد . 

 

تاریخ تنظیم خبر : 98.6.16 // روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری سهند

تصویر تصادفی

imama.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی