منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

شهردار سهند در نشست شورای پدافند غیر عامل شهرستان اسکو از اجرای مطلوب برنامه های این شورا در شهر سهند خبر داد .

مهندس نظامی در این نشست با اشاره به تشکیل ستاد مدیریت بحران شهر سهنداز تجهیز اتاق این مدیریت به سیستم سمعی و بصری خبر داد و گفت : جلسات بحران شهر سهند به دبیری شهرداری سهند در محل این اتاق تشکیل و کلیه موارد موجود مورد بررسی قرار می گیرد .

شهردار سهند تکمیل و راه اندازی سالن ورزشی شهید باکری شهرداری سهند را به عنوان یکی از مصوبات شورای پدافند عامل این شهر برشمرد و گفت :این سالن  در مواقع ضروری به عنوان ایستگاه اضطراری قابل استفاده بوده و تجهیزات ضروری نیز در ایستگاه آتش نشانی شماره دو سهند دپو می شود .

وی با اشاره به افزایش جمعیت شهر سهند و تراکم ساختمانی در فازهای مختلف این شهر بر ضرورت اجرای مصوبات شورای پدافند غیر عامل تاکید کرد و افزود : در احداث ساختمان ها و اماکن مبحث 21 مورد توجه کارشناسان شهرسازی قرار گرفته و ساختمانم هایی که در آن نواقصی از نظر رعایت مبحث 21 وجود داشته باشد مجوز پروانه و پایان کار صادر نمی شود .

وی با اشاره به تجهیز شهر سهند به سیستم دوربین مدار بسته از توسعه همزمان شهر همگام با زیر ساخت ها در برخی زمینه ها خبر داد و افزود : سیستم دوربین مداربسته از سال های قبل شروع شده و در حال حاضر کلیه نقاط شهر تحت پوشش سیستم پایش تصویری قرار دارد و سعی بر آن است تا با توسعه این سیستم و ارتباط آن با نهادهای امنیتی و ترافیکی امنیت شهر را ارتقاء بخشیم .

شهردار سهند همچنین برگزاری دوره های آموزش شهروندی را از دیگر برنامه این شهرداری در جهت ارتقاء دانش شهروندان در مقابله با حوادث عنوان کرد و افزود : نحوه مقابله شهروندان با حوادث غیر مترقبه امری است که باید با آموزش آنها نسبت به کاهش بلایای طبیعی اقدام کرد و در این راستا شهرداری سهند اقدام به برگزاری چنین دوره هایی در فرهنگسرای شهرداری می نماید .

تاریخ تنظیم خبر : 98.6.11  /// روابط عمومی

تصویر تصادفی

jahesh tolid 1.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی