منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

اولین پردیس سینمایی خارج از مراکز استان ها در اسکو به بهره برداری رسید.

این پردیس سینمایی در دو سالن ۲۵ نفری و ۵۵ نفری با هزینه کرد افزون بر ده میلیاردو دویست میلیون ریال  توسط بخش خصوصی و تحت نظارت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی احداث شده است .

محمد پور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اذربایجان شرقی در مراسم افتتاح این پردیس سینمایی  از افزایش ظرفیت صندلی های سینمایی استان به ۸۲۵۰ صندلی لشاره کرد و گفت:این سومین پردیس سینمایی استان و اولین پردیس سینمایی خارج از مرکز استان می باشد که در اسکو و مسیر گردشگری کندوان ایجاد می شود .

وی افزود:این واحد سینمایی بصورت استاندارد طراحی شده و ویژگی های آن تعداد صندلی مناسب است که مردم اسکو ، سهند و گردشگران می توانند بصورت مجزا در دو سالن همزمان با سراسر کشور فیلم های اکران شده را مشاهده نمایند .

محمد پور گفت:همزمان دو اثر سینمایی و آخرین آثار تولید شده سینمایی کشور می تواند در این پردیس اکران شده و با آخرین امکانات بخش صدا و تصویر استفاده نماید .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی افزود :با افتتاح این واحد سینمایی تعداد سینماهای استان به ۲۸ واحد رسید .

این مراسم با حضور مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی،معاون سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور،فرماندار شهرستان اسکو و شهردار شهر جدید سهند مورد بهره برداری قرار گرفت .

تصویر تصادفی

imama.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی