منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

شهردار سهند از تداوم برگزاری برنامه های فرهنگی با هدف ارتقاء نشاط و شور اجتماعی دربین شهروندان سهند در روزهای مختلف سال خبر داد .

مهندس نظامی در سومین برنامه جشنواره تابستانه کودک که در محوطه ساختمان ارشیا در فاز 3 برگزار شد ، ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین شهروندان را از جمله اولویت های کارگروه فرهنگی و اجتماعی این شهرداری در طول سال برشمرد و گفت : جشنواره تابستانه کودک از جمله  برنامه های فرهنگی است که برای کودکان این شهر سهند در حال برگزاری است . وی گفت : کودکان آینده سازان جامعه و کشور اسلامی بوده و اهمیت دادن به این قشر از جامعه موجب ایجاد عدالت اجتماعی دربین آنها می شود .

شهردار سهند از اجرای برنامه های فرهنگی تحت عنوان آموزش شهروندی در فرهنگسرای این شهرداری درروزهای آینده خبر داد و گفت : با برنامه ریزی انجام گرفته مقرر شده  دوره های آموزشی با رویکرد شهر سالم با شهروندان سالم و تندرست و با بهره گیری از اساتید برجسته دانشگاهی توسط شهرداری برگزار شده و امکاناتی در اختیار شهروندان قرار گرفته تا نسبت به بیان مشکلات خود اقدام و از این دوره ها استفاده و در جهت ارتقاء شاخص های سلامت اجتماعی بهره مند شوند . 

حامدی عضو شورای اسلامی شهر جدید سهند هم ضمن تقدیر از عوامل برگزاری این جشنواره ، بر لزوم توجه جدی به توسعه و افزایش مکان های تفریحی و فضای سبز تاکید کرد و افزود : فاز 3 شهر سهند از نقاط کم برخوردار از امکانات تفریحی و فضاهای سبز بوده و لازم است شهرداری نسبت به افزایش این مکان ها اقدام و برنامه های متنوع فرهنگی و تفریحی در این نقطه از شهر اجرا نماید . 

اجرای سرود های شاد کودکانه ، اجرای نمایش برای کودکان ، شعبده بازی ، برگزاری مسابقه بین کودکان و اهداء جوایز به آنها از جمله برنامه های این جشنواره بود .

قابل ذکر است جشنواره تابستانه کودک به همت شهرداری سهند به مدت چهار روز متناوب در فازهای مختلف شهر اجرا می شود .

 

تاریخ تنظیم خبر : 30.5.98

 

تصویر تصادفی

ghasem.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی