منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

به مناسبت عید غدیر خم و آغاز هفته ولایت ،مراسم جشن و سروری با همکاری شهرداری و شورای اسلامی ،شرکت عمران و حوزه فتح شهر جدید سهند در محوطه مسجد النبی (ص)این شهر برگزار و عید امامت و ولایت گرامی داشته شد .

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا منیب راد امام جمعه شهر سهند در این مراسم با تبریک روز غدیر خم به آثار و ثمرات غدیر در کشور جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت :به برکت  روزغدیر، رهبری کشور اسلامی ایران بدست ولی فقیهی دانشمند و آگاه انجام می گیرد و این میوه شیرین غدیر در مملکت ماست که کشورهایی مانند یمن و بحرین آرزوی داشتن ولی و رهبری مانند ولایت فقیه جمهوری اسلامی  در کشور خودشان هستند .

وی گفت:پیام غدیر بله گفتن به ولایت فقیه  و نه گفتن به رهبران باطل در دنیا بود و این رویداد مهم تاریخی ،نقش موثر و مثبت خود را در ایران اسلامی به خوبی نشان داده است .

اکبر آهکی میلانی رئیس شورای اسلامی شهر سهند هم با گرامیداشت روز غدیر خم، به تاثیرات این واقعه مهم در مملکت اسلامی ایران اشاره کرد و افزود:بعد از انقلاب اسلامی همه ساله مراسم روز غدیر خم و هفته ولایت به صورت مرتب ،باشکوه و منسجم در سراسر کشور برگزار شده و این نشانه علاقه ملت ایران به ولایت فقیه و واقعه غدیر خم می باشد .

وی گفت: در شهر جدید سهند هم در طول هفته ولایت برنامه های متنوعی در سطح این شهر با همکاری و همت شهرداری،شرکت عمران و حوزه مقاومت بسیج سهند و سایر دستگاه های اجرایی با حضور پرشور مردم برگزار می شو د که نشان از عمق معنویت ساکنین این شهر به ائمه اطهار و جانشینان برحق ایشان دارد .

اجرای مولودی خوانی ،سرود خوانی ،اجرای شعبده بازی وانجام مراسم عقد اخوت از دیگر برنامه های جانبی این مراسم بود.

تاریخ خبر :۹۸.۵.۲۹//روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند

تصویر تصادفی

imama.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی