منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

نشست مشترک شهردار ورئیس شورای اسلامی سهند با اعضای شورای اسلامی شهر جدید گلبهار

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند در نشست مشترک اعضای شورای اسلامی شهر جدید گلبهار خراسان رضوی با شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر سهند مسائل و مشکلات موجود دو شهر جدید بررسی شد . 

مهندس نظامی در این نشست با اشاره به افزایش جمعیت روز افزون شهرهای جدید ، بر لزوم چاره اندیشی برای  توسعه و رشد همگام  و همزمان زیرساخت شهری تاکید کرد و گفت : یکی از مطالبات اصلی ساکنین شهرهای جدید ارائه خدمات مطلوب و بهینه از سوی دستگاه های خدمت رسان بوده و این امر با تعامل و همکاری بین دستگاه های متولی ممکن است . 

شهردار سهند یکی از راه کارهای موثر برای حل مشکلات موجود شهرهای جدید را تشکیل همایش ها و گردهمایی مختلف با حضور شهرداران ، اعضای شورای اسلامی و مدیران شرکت عمران شهرهای جدید عنوان کرد و افزود : با برگزاری همایش ها و تبادل اطلاعات می توان نسبت به احصاء مشکلات مشترک و ارائه راهکارهای مناسب اقدام نموده و با تشکیل دبیر خانه مرکزی هماهنگی های لازم  را برای پیگیری مشکلات و انعکاس آنها به مسئولین کشوری فراهم نمود .

وی همچنین بر لزوم تبادل اطلاعات شهرسازی بین شهرهای جدید تاکید کرد و گفت : همفکری و تبادل اطلاعات حوزه شهرسازی بین شهرداران ،علاوه بر کاهش هزینه ها موجب توسعه متوازن و همگام شهری شده و مطالبات بحق مردم از طریق مجاری قانونی از مسئولین مربوطه پیگیری خواهد شد . 

در این نشست رئیس شورای اسلامی شهر جدید گلبهار پیشرفت و توسعه شهری سهند را بسیار مطلوب ارزیابی نمود و گفت : شهر سهند از نظر توسعه زیرساختی و عمران شهری در حد شهرهای بزرگ و پیشرفته کشور بوده و در این راستا از تجربیات و دانش شهرسازی این شهر جدید برای عمران و توسعه  شهر جدید گلبهار نیز استفاده خواهد کرد . 

وی هدف از سفر به شهر جدید سهند را بازدید از طرح های عمرانی، خدماتی و تفریحی این شهر عنوان کرد و گفت : بی شک با انتقال تجربیات حوزه شهرسازی و تبادل اطلاعات بین دو شهر جدید و پیاده سازی آن در شهر جدید گلبهار شاهد توسعه در این شهر نیز خواهیم بود .

پس از این نشست شهردار و رئیس شورای اسلامی سهند به همراه اعضای شورای اسلامی شهر جدید گلبهار خراسان رضوی از طرح های شهری سهند بازدید و از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمات حوزه شهری قرار گرفتند . 

تاریخ تنظیم خبر : 98.5.24// روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر جدید سهند

تصویر تصادفی

jahesh tolid 1.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی