منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

نشست خبری شهردار و رئیس شورای اسلامی سهند با اصحاب رسانه و خبر

شهردار سهند درنشست خبری خود که به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار در شهرداری سهند برگزار شد ،اولویت کاری شهرداری را  ایجاد امنیت و آسایش برای مردم سهند عنوان کرد .

 به گزارش روابط عمومی شهرداری سهند؛ در نشست خبری دکتر آهگی رئیس  شورای اسلامی شهر و مهندس نظامی  شهردار سهند با خبرنگاران که به منظور ارائه گزارش عملکرد و پاسخگویی به سوالات خبرنگاران و همچنین گرامیداشت روز خبرنگاربرگزار شد  مهندس نظامی با اعلام این خبر  گفت: تمام تلاش شورای اسلامی شهر و شهرداری در جهت توسعه شهری و ایجاد امکانات ، امنیت ، آسایش و رفاه مردم فهیم می باشد.

وی با اشاره اینکه برخی فضاهای شهر متناسب با توسعه شهری نبوده است؛ افزود: توسعه فضاهای عمومی و فرهنگی با جدیت از سوی مدیریت شهری پیگیری می شود. 

شهردار سهند با اشاره به سرانه فضای ورزشی تصریح کرد: سرانه ورزشی سهند ۲۰ سانتی متر مربع برای هر شهروند است که قابل توجه نبوده و باید در جهت توسعه فضای ورزشی تلاش بیشتری کنیم و علی رغم احداث سالن ورزشی در سال گذشته جوابگو نیست و نیازمند حمایت دولت برای احداث سالن های ورزشی هستیم.

وی احداث سالن چندمنظوره ورزشی، احداث ایستگاه  آتش نشانی، راه اندازی مرکز مکانیزه معاینه فنی خودرو از پروژه های شهرداری برای افتتاح در هفته دولت اعلام کرده و بیان داشت: توسعه فضاهای عمومی و بهداشتی و آموزشی و ساماندهی خدمات و در نهایت عمران و آبادانی شهری از اهداف اصلی شهرداری هستند.

مهندس نظامی از ارتقای درجه شهرداری از ۴ به ۸ خبر داده و اعلام کرد: یکی از توفیقات شهرداری ارتقای درجه شهرداری بود که این امر مبارک موجب افزایش اعتبارات دولتی و ارائه خدمات بهتر به شهروندان خواهد شد و امیدواریم بتوانیم در شان مردم شریف سهند به ارائه خدمات اقدام کنیم.

وی در بخش دیگر سخنان خود به افزایش جمعیت سهند اشاره کرده و اظهارداشت: جمعیت شهر سهند در حال حاضر بیش از ۱۴۰ هزار نفر می باشد که هر ماه به این رقم افزوده می شود و برای این جمعیت فضای تفریحی و آموزشی و رفاهی و پارک و  ... نیاز می باشد که متاسفانه درآمد شهرداری با تعداد جمعیت همخوانی ندارد و این امر عملا ارائه خدمات را با مشکل مواجه می کند .

شهردار سهند در ادامه به انتخاب شهر سهند به عنوان شهر ایمن و سالم اشاره کرده و عنوان کرد: شهر سهند به عنوان ۴۰۰ و هفتمین شهر ایمن و سالم در جهان می باشد که الحمدالله این امر تحقق یافت و شهرداری در کنار سایر ادارات و دستگاههای دولتی و غیردولتی وظیفه دارد در جهت ایمن سازی و ایجاد زیرساخت های لازم برای زندگی مردم اقدام نماید که الحمدالله اقدامات خوبی شده است.

وی در خاتمه گفت: تعامل و همکاری خوبی با شورای اسلامی شهر و شرکت عمران سهند داریم و هدف همه ما توسعه و عمران و آبادانی شهری است و انصافا شهروندان فهیم همکاری خوبی با شهرداری دارند و رسانه ها هم به عنوان رکن اساسی اطلاع رسانی در کنار خادمان مردم بوده و آماده بیان انتقادات و پیشنهادات همه ارباب جراید هستیم.

تاریخ خبر : 22.5.98 //

تصویر تصادفی

imama.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی