منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

 شهردار سهند از آغاز طرح پلاک کوبی با همکاری اداره کل پست آذربایجان شرقی در این شهر خبر داد  .

شهردار سهند در نشست مشترک خود  با رئیس اداره پست شهرستان تبریز  گفت : در مرحله اول این طرح حدود ۵ هزار قطعه پلاک کد پستی در فاز اول شهر سهند پلاک کوبی خواهند شد . مهندس نظامی افزود: با عقد تفاهم نامه بین شهرداری سهند و  اداره پست شهرستان تبریز این طرح به مدت یک ماه از اواخر مرداد ماه امسال آغاز و تا اوایل مهر ماه ادامه خواهد یافت .

شهردار سهند به اهمیت پلاک کوبی در  این شهر جدید اشاره کرد و افزود:با توجه به اسکان بیش از ۱۳۰ هزار نفر جمعیت در سهند ضرورت نصب پلاک و مشخصات کد پستی از اولویت ها بود که این امر با همکاری اداره پست تبریز در حال اجرایی است .

جواد دباغ صادقی پور هم به مشخصات پلاک های جدید اشاره کرد و گفت :در این پلاک ها کد پستی منطقه،کد قطعه و همچنین کد QR و لوگوی شهرداری مربوطه درج شده و به صورت متحد الشکل در سردرب واحدها نصب می شوند.

رئیس اداره پست شهرستان تبریز هدف از اجرای طرح پلاک کوبی را  کد دار نمودن هر مکان به صورت کدپستی ۱۰ رقمی جهت تسهیل در ارسال مرسولات پستی عنوان کرد و افزود :تمامی اماکن در این طرح دارای شناسه ژئو کد استاندارد شده و مطابق با قانون اصلاح آدرس در کشور می شود .

وی گفت :در آذربایجان شرقی اولین شهر که بصورت پلاک های جدید عملیات نصب آن آغاز خواهد شد شهر سهند بوده و با اجرای آن بیش از ۴۱ دستگاه خدمت رسان از طریق GNFو بصورت زبان مشترک خدمات خود را در رابطه با ملک ارائه خواهند کرد .

تصویر تصادفی

imama.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی