منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، شهردار سهند خواستار نگاه ویژه مسئولین استانی در تخصیص بودجه و اعتبار عمرانی بر این شهر شد.

مهندس نظامی در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان اسکو با اشاره به مشکلات سهند در تمامی ابعاد شهری، بر ضرورت نگاه ویژه مسئولین استانی و شهرستانی در تخصیص اعتبار و بودجه عمرانی تاکید کرد و گفت:طی بازدید قبلی وطبق وعده استاندار محترم آذربایجان شرقی مقرر شده  اعتبارات عمرانی شهر سهند بصورت ویژه و مستقل در شورای برنامه ریزی و بودجه استان مطرح شده و مشکلات آن بررسی و رفع شود .

به گفته شهردار سهند تنها در فاز های دو و سه این شهر حدود  ۲۵ کیلومتر خیابان ۱۶ متری وجود دارد که تاکنون یکبار توسط شرکت عمران  بصورت لایه آستر  آسفالت ریزی و تحویل شهرداری شده و نیاز به نگهداری و آسفالت رویه دارد که با توجه به اعتبارات تخصیص یافته کفاف عملیات اسفالت ریزی مجدد را ندارد . 

رضی منش فرماندار شهرستان اسکو هم خواستار نظارتی ویژه از سوی شورای برنامه ریزی و بودجه استان در بحث فضای آموزشی سهند شد و افزود:کمبود فضای آموزشی در شهر سهند بسیار حاد بوده بطوریکه شرکت عمران سهند از ۴ مدرسه ای که قرار بود در سالتحصیلی جدید تحویل آموزش و پرورش شهرستان اسکو شود تنها دو مدرسه در دست احداث دارد .

فرماندار شهرستان اسکو به مشکل کمبود اعتبارات عمرانی شهرداری سهند هم اشاره کرد و گفت:شهرداری سهند از سهمیه قیر رایگان بی بهره بوده و با اعتبارات تخصیص یافته تنها یک خیابان را می توان اسفالت کرد .

تاریخ ۹۸.۴.۲۹

تصویر تصادفی

imama.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی