منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

 

شهردار سهند  در بازدید از پروژه های سرمایه گذاری در حال احداث سهند ، بر ضرورت جذب و حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی تاکید کرد .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مهندس نظامی در این بازدید رعایت اصول شهرسازی و معماری توسط مالکین و سرمایه گذاران را جزو وظایف آنها عنوان کرد و افزود : رعایت قوانین و ضوابط شهرسازی و اجرای آنها توسط سرمایه گذاران موجب رعایت حقوق مصرف کنندگان و شهروندان شده و در این راستا کارشناسان شهرسازی بر نحوه اجرای صحیح و دقیق ضوابط شهرسازی نظارت کامل دارند .

وی  با اشاره به نو پا بودن شهر سهند  و نیاز این این شهر به کلیه خدمات و امکانات شهری ، بر لزوم حمایت از سرمایه گذاران و بخش خصوصی در این زمینه ها تاکید کرد و گفت : اولویت اساسی شهرداری سهند حمایت و تشویق سرمایه گذاران بخش خصوصی جهت سرمایه گذاری بوده و در این راستا تسهیلاتی نیز برای سرمایه گذاران بخش خصوصی از طریق حذف بوروکراسی اداری  در نظر گرفته تا با استفاده از این راه  نسبت به رفع و تامین بخشی از نیازهای شهر سهند اقدام شود .

شهردار سهند افزود : فعالیت سرمایه گذاران باعث رونق و توسعه شهر سهند شده  و حمایت شهرداری از بخش خصوصی  و ارزش دادن به فعالیت آنها موجب تشویق و دلگرمی سرمایه گذاران شده و به تبع آن شهروندان از نیازهای شهری برخوردار خواهند شد .

در این بازدید شهردار سهند به همراه تعدادی از کارشناسان واحدشهرسازی از نحوه فعالیت سرمایه گذاران در بخش های تجاری ، خدماتی و مسکونی سطح شهر بازدید و دستورات لازم را در جهت تسهیل و رفع موانع سرمایه گذاری به کارشناسان مربوطه صادر نمود .

تاریخ تنظیم خبر : 98.3.22 //

تصویر تصادفی

ghasem.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی