منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

‍ پیام تبریک مهندس نظامی شهردار شهر سهند بمناسبت ۱۲ اردیبهشت روز معلم 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری سهند در این پیام آمده است :

 

بسم الله الرحمن الرحیم  

<< معلم ساربان علم و عشق است>>

سلام بر معلمان ،میراث داران بی بدیل رسالت الهی که با هر قدم و قلم خود فلسفه خلیفة الهی انسان را به زیباترین روش به تصویر کشیده و به تفسیر می نشینند.

ظرافت و زیبایی کار معلمان در عرصه تعلیم و تربیت ستودنی است و قدردانی از زحمات این قشر خدوم و پرتلاش برای احاد جامعه اسلامی ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

 روز معلم یادآور شکوه و عظمت انسان های بزرگ و نستوه است که در طول تاریخ در عرصه تعلیم و تربیت ،زیباترین و ماندگارترین جلوه های عشق ،معرفت و فداکاری را به نمایش گذاشته اند.

بدون تردید سرنوشت هر جامعه ای در وهله اول با کیفیت نظام آموزشی و تربیتی آن عجین شده است که در این راستا معلمان نقش اساسی و مهمی دارند.

روز معلم بهانه زیبایی برای قدردانی از زحمات رسولان علم و دانش و این انسان های شریف میباشد و قدر شناسی از مقام معلم وظیفه همه احاد جامعه و در راستای تعالی بخشیدن به تربیت فرزندان است.

اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری ،روز وهفته معلم را به همه ی معلمان و اساتید دلسوز عرصه تعلیم و تربیت و خانواده محترمشان ،علی الخصوص به فرهنگیان محترم شهرزیبای سهند صمیمانه تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون آنها را از خداوند متعال خواستارم و امیدوارم در سایه توجهات حضرت صاحب الزمان (عج) جامعه امروز و فردای ما همواره از برکات این عزیزان بهرمند باشد.

 

عباداله نظامی 

شهردارشهر سهند

تصویر تصادفی

imama.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی