منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

شهردار سهند در این دیدار با تبریک روز شورا ، تعامل و همکاری بین اعضای شورای شهر و شهرداری با سایر دستگاه های اداری را موجب توسعه و پیشرفت شهر عنوان کرد و افزود : شهرداری و شورای اسلامی با تمام توان و امکانات خود در خدمت فرهنگیان و جامعه علمی این شهر بوده و با تعامل فی مابین  در رفع مشکلات آموزشی و فضاهای آموزشی تلاش می کند .

نجابت مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسکوهم با تبریک روز شورا ، این روز را فرصتی  مناسب برای قدردانی از افرادی دانست که برای توسعه و تعالی شهر کوشش کرده و موجبات رضایتمندی شهروندان را فراهم می کنند .

در این دیدار دکتر آهکی رئیس شورای اسلامی سهند هم از حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسکو و همکاران فرهنگی  و همچنین شهردار سهند  ،فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان اسکو و نمایندگی دفتر تبلیغات اسلامی سهند در  دفتر شورای اسلامی سهند تقدیر کرده و این ارزش گذاری و اهمیت دادن به روز شوراها را موجب دلگرمی و تلاش مضاعف شورا برای خدمات دهی به شهروندان دانست .

همچنین در این روز فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اسکو به همراه فرمانده حوزه مقاومت بدر ایلخچی و  حجت الاسلام شکری نمایندگی دفتر تبلیغات اسلامی سهند با حضور در دفتر شورای اسلامی این روز را به رئیس و اعضای شورای اسلامی سهند تبریک گفتند.

تاریخ تنظیم خبر : 98.2.9 // روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند

تصویر تصادفی

ghasem.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی