منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

‍ ‍ پیام تبریک مهندس نظامی شهردار سهند بمناسبت نهم اردیبهشت روز شوراها:

به گزارش روابط عمومی شهرداری سهند در این پیام آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم 

نهم اردیبهشت ماه در تقویم جمهوری اسلامی ایران بعنوان روز شورا ها نامگذاری شده است که این نامگذاری فرصتی است مناسب  تا تلاش شبانه روزی اعضای شورای اسلامی شهر را صمیمانه گرامی داشته و برای تک تک اعضای شورا ی اسلامی از درگاه احدیت طلب توفیق و بهروزی نمایم.

روز تاسیس شوراهای اسلامی در واقع زمینه ساز تاثیر گذاری هر چه بیشتر مردم در تعیین سرنوشت جامعه بوده و بیانگر تاثیر و مشارکت جدی تر مردم در اداره امور شهری و روستایی است.

یقینا خدمت بی منت به ملت عزیز در لباس عضویت در شوراها ،توفیقی بزرگ برای منتخبین و معتمدین مردم است که باید بر اساس آیه شریف 

// والذین استجابوا لربهم و اقاموا الصلاة و امرهم شوری بینهم و مما رزقناهم ینفقون// 

از لحظه به لحظه آن در راستای عمل به وظایف و تکالیف دینی و قانونی خود بااستفاده از خرد جمعی شورا  استفاده و بهره های معنوی فراوان ببرند. 

اینجانب ضمن عرض تبریک روز شوراها به شوراهای اسلامی ؛ الخصوص شورای اسلامی شهر سهند ،امیدوارم دربستر تعامل وتفاهم شاهد شکوفایی روزافزون خواهران و برادران عزیز در شورای اسلامی شهرسهند بوده،وبا همیاری و همکاری باخادمین مردم عزیز سهند در شهرداری و تمامی ادارات ونهادها در جهت آبادانی و پیشرفت شهرگامهای موثر و بلند بردارند ،جاداردمجددا"از زحمات و خدمات و همکاریهای تمام اعضای شورای اسلامی شهر سهند صمیمانه تشکر  کنم. توفیق عزیزان در راستای انجام رسالت سترگ شورا و خدمت به شهروندان  بزرگوار و شریف سهند را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

 

عباداله نظامی (شهردار شهر سهند)

تصویر تصادفی

sal.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی