منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

‍ ‍ ‍ رای اعتماد مجدد شورای اسلامی شهر سهند به مهندس نظامی  شهردار سهند.

استیضاح شهردار سهند رای نیاورده و سکان شهرداری در دستان عباداله نظامی باقی ماند.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند  : جلسه شورای اسلامی شهر سهند به منظور بررسی ماندن یا رفتن شهردار برگزار و عملکرد عباداله نظامی را زیره ذره بین برده شد و برخی از اعضای شورای اسلامی شهر سوالات خود از شهردار جوان و توانمند و باتجربه مطرح کرده و خواستار پاسخگویی شهردار شدند.

 

بر اساس این گزارش: شهردار سهند نیز در پاسخ به سوالات استیضاح کننده به دفاع از عملکرد خود پرداخته و پروژه ها و اقدامات صورت گرفته در مدتی که ایشان شهردار سهند می باشند را تشریح کرده و گفت: با وجود همه مشکلات مالی و اقتصادی و تورم توانسته ایم  به تعهدات مالی عمل کرده و ضمن پرداخت به موقع حقوق کارکنان دو پروژه نیمه تمام که سالها بلاتکلیف مانده بودند را هم تکمیل و به بهره برداری برسانیم.

همچنین عباداله نظامی شهردار سهند به کلیه سوالات مطرح شده در کمال آرامش و با مستندات پاسخ گفته و از حمایتها و همفکری های تک تک اعضای محترم شورای اسلامی تقدیر تشکر کرده و از تلاشهای کارکنان شهرداری هم تجلیل نمود.

در پایان این این پرسش و پاسخ ها و پس از رای گیری از اعضای شورای شهر، شهردار سهند مجددا با رای اعتماد اکثریت شورای اسلامی در سمت شهرداری انجام وظیفه خواهد کرد.

حدود دو ماه بود که تعدادی از اعضای شورای شهر خواستار پاسخگویی در خصوص برخی موارد و سوالات مطروحه بودند که با سوالات شهردار سرانجام با کسب رای اعتماد مجدد به شهردار سهند خاتمه یافت.

تاریخ تنظیم خبر:۹۸.۱.۲۸//روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند

تصویر تصادفی

imama.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی