منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

‍ ((من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق))

پیام مشترک شهردار، ریاست و اعضای  شورای اسلامی شهر سهند درارج نهادن به تلاش ها و خدمات ارزنده دکتر محمدزاده فرماندار سابق شهرستان اسکو درزمینه  پیشرفت و توسعه و آبادانی شهرستان اسکو و شهر جدید سهند و همچنین تبریک انتصاب مهندس بابک رضی منش بسمت فرماندار شهرستان اسکو 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند در این پیام آمده است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر محمد زاده مدیر کل محترم دفتر امور سیاسی و استانداری آذربایجانشرقی

سلام علیکم

آسمان بلند فرهنگ و هنر ایران زمین پیوسته پرستاره باد و فروغ فرهنگ فرزانگی ایرانیان همواره دل و دیده جهانیان را روشنی و گرمی بخشیده است. جوهر این فرهنگ ایمان است و جان مایه آن عشق، و این است راز ماندگاری و جاودانگی اسلام ناب محمدی (ص)؛ بدینوسلیه ضمن تبریک مناسبت انتخاب شایسته ی جنابعالی به سمت  مدیر کل  دفتر امور سیاسی و استانداری آذربایجانشرقی از خداوند منان آرزوی موفقیت فراوان برای حضرتعالی و استواری گامهایتان را در راه تعالی و قرب به خداوند خواستارم.

 

برادرگرامی جناب آقای مهندس بابک رضی منش 

سلام علیکم

با احترام، بدینوسیله انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت فرماندار شهرستان اسکو تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند باری تعالی توفیقات روز افزونتان را آرزومندم. رجاء واثق دارم که دراین عرصه جدید نیز همچون عرصه های دیگر خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کماکان موفق، مؤید و پیروز باشید.

 

عباداله نظامی شهردار سهند

 

ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر سهند

تصویر تصادفی

imama.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی