منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

شهردار سهند میزان آمادگی  امکانات و تجهیزات  آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری برای مقابله با حوادث احتمالی را در حد مطلوب ارزیابی نمود .

مهندس نظامی  در بازدید شبانه از واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی  شهرداری سهند از آمادگی کامل این واحد  برای مقابله با حوادث احتمالی آینده بحران آبگرفتگی در سطح شهر خبر داد و گفت : با توجه به  نفوذ سامانه بارشی پرقدرت  به منطقه و تداوم بارندگی آن در طی چند روز آینده تمامی امکانات امدادی و خدماتی شهرداری سهند بسیج شده و برای رویارویی با حوادث احتمالی سیل و آبگرفتگی در شهر آماده هستند .

شهردار سهند همچنین با حضور در جمع نیروهای امدادی  خدمات شهری در کارگاه امانی از امکانات خودرویی سبک و سنگین و میزان آمادگی انها بازدید و ضمن  ابراز خسته نباشید و خدا قوت بر همه آنها بر لزوم  تسریع  در امداد رسانی  در صورت بروز سیل و آبگرفتگی  در سریعترین زمان ممکن تاکید نمود .

وی همچنین با اشاره به تقارن بارندگی  های پیش رو با دور دوم سفرهای نوروزی  و واقع شدن  شهر سهند در مسیر گردشگری  روستای تاریخی کندوان از شهروندان  و مسافرین محترم در خواست کرد به هشدارهای  سازمان هواشناسی و ستاد مدیریت بحران  کشور  در خصوص  رعایت  موارد ایمنی توجه  نموده و از توقف ، اتراق ، برپایی چادر ، کوهپیمایی در مسیر آبراهه ها ، مسیل ها ، تنگه ها  و رودخانه ها  و دامنه کوه های سست جدا پرهیز نموده  و  با مامورین امدادی و عوامل ستاد مدیریت بحران شهرستان همکاری نموده تا شاهد حوادث ناگوار ناشی از سهل انگاری نباشیم .

نظامی همچنین  از لغو تمامی مرخصی های پرسنل عملیاتی واحد امدادی شهرداری  تا زمان پایداری شرایط جوی  در منطقه خبر داد و افزود : شهرداری سهند با حضور در تمامی جلسات ستاد مدیریت بحران شهرستان اسکو و بازدید های مستمر از واحد های امدادی  و بررسی میدانی نقاط بحران زا  به صورت شبانه روزی  با تمامی توان و امکانات خودرویی و افراد آموزش دیده  آماده خدمت رسانی و امداد به شهروندان هستند .

وی گفت : تاکنون هیچ گونه مشکلی در خصوص امداد رسانی وجود ندارد و تمامی تمهیدات از طریق ستاد مدیریت بحران شهرستان اسکو  اندیشیده شده و مصوبات این ستاد  طبق برنامه ریزی دقیق  در حال انجام می باشد .

تاریخ  تنظیم خبر : 11.1.98  // واحد مدیریت بحران شهرداری سهند

تصویر تصادفی

imama.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی