منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

شهردار سهند در نشست مشترک خود با کارکنان اداری شهرداری در آخرین روز کاری سال جاری، ضمن اعلام رضایت از عملکرد این مجموعه،تداوم خدمات رسانی و فعالیت مضاعف به شهروندان را از مهمترین وظایف این شهرداری در سال جدید برشمرد .

نظامی در این نشست با تبریک سالروز ولادت با سعادت حضرت علی ( ع ) و تقارن آن با آغاز سال جدید هجری شمسی را نقطه عطفی در شروع سالی پربار و برکت برای ملت ایران، مسلمانان و مردم شهر جدید سهند دانست و گفت : بی شک تاسی جستن از شیوه و رفتار امام علی ( ع ) در امورات زندگی و بکار بردن راه و رسم آن حضرت در اداره امور مسلمانان راه گشای بسیاری از مشکلات در جامعه خواهد شد و بر همه مسلمانان و شیعیان لازم است ضمن الگو گرفتن از آن حضرت و پیروی از فرمایشات و رهنمودهای رهبرمعظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در پیشبرد اهداف عالی نظام موفق باشیم .

شهردار سهند همچنین با تبریک روز پدر ،برای تمامی کارکنان در سال جدید  سالی سرشار از امید و موفقیت و سربلندی آرزو کرده و مهر و محبت نسبت به یکدیگر را موجب ایجاد نشاط و پویایی در خانواده و جامعه دانست . وی در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد : با وجود محدودیت ها و تنگناهای مالی در مجموعه شهرداری، توانستیم با تلاش و کوشش تمامی کارکنان اداری و خدماتی و تمامی امکانات موجود نسبت به مدیریت خوب شهری اقدام نموده و رضایت نسبی شهروندان و ارباب رجوع را کسب نمائیم .

در پایان این نشست به پاس مدیریت خوب و شایسته مهندس نظامی در اداره مطلوب مجموعه شهرداری و شهری ، لوح تقدیری به همین مناسبت از طرف کارکنان شهرداری به شهردار این شهر اعطاء شد .

تاریخ تنظیم خبر : 97.12.28 // نوشته شده توسط مدیر سایت

تصویر تصادفی

ghasem.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی