منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

‍ پیام مشترک مهندس نظامی شهردار و آقای آهکی میلانی ریاست شورای اسلامی شهرسهند بمناسبت یوم الله ۲۲ بهمن .

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند در این پیام آمده است :

اکنون در آستانه ی برگزاری جشن بزرگ چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران،  روز ۲۲ بهمن سرآغاز طلوع دوباره ی خورشید اسلام به این سرزمین در سال ۱۳۵۷ هستیم .

۲۲بهمن ،یوم الله است و در عین حال ملی ترین روزی که در تقویم این دیار رقم خورده است.روزی که به هر تکرار تازه تر و شکوفاتر میشود و به هر شکوفایی،طراوت بهار را تا عمق جان میبرد.

این یوم الله  در چهلمین تکرار خویش  البته معنایی بدیع هم یافته است و آن علاوه بر معنای پیروزی ،شکست آشکار دشمنانی است که نمیخواستند ما چهلمین پیروزی را ببینیم و جشن ملی مان را بگیریم،اما به لطف خدا و رهنمودهای مقام معظم رهبری امسال نسبت به سالهای قبل با شکوه تر برگذار شد.

 حمایت و پشتیبانی همه جانبه ی خود را از مقام معظم رهبری(حفظ الله) و جمهوری اسلامی ایران اعلام می داریم.

در راهپیمایی  ۲۲ بهمن ۹۷ به صحنه خواهیم امد و از همه آحاد ملت غیور کشور عزیزمان بویژه شهروندان انقلابی شهر سهند دعوت میکنیم در این حماسه بزرگ حضور یابند تا پاس بداریم ارزشهای والای شهدا و امام شهدا را.

بدینوسیله دوش به دوش با  شهروندان محترم شهر سهند در راهپیمایی یوم الله  ۲۲بهمن شرکت خواهیم کرد تا به ندای ولی امر مسلمین جهان لبیک گفته و با آرمانهای امام راحل عظیم الشان و شهدای گلگون کفن بار دیگر تجدید پیمان خواهیم کرد.

 

آهکی میلانی (ریاست شورای اسلامی سهند)

 

عباداله نظامی(شهردار شهر سهند)

تصویر تصادفی

ghasem.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

849298
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
318
307
1878
840102
5768
7983
849298

امروز: جمعه، 03 اسفند 1397