منوی اصلی

پیوندها

ورود کاربران

تبلیغات

‍ پیام مشترک مهندس نظامی شهردار و آقای آهکی میلانی ریاست شورای اسلامی شهرسهند بمناسبت یوم الله ۲۲ بهمن .

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سهند در این پیام آمده است :

اکنون در آستانه ی برگزاری جشن بزرگ چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران،  روز ۲۲ بهمن سرآغاز طلوع دوباره ی خورشید اسلام به این سرزمین در سال ۱۳۵۷ هستیم .

۲۲بهمن ،یوم الله است و در عین حال ملی ترین روزی که در تقویم این دیار رقم خورده است.روزی که به هر تکرار تازه تر و شکوفاتر میشود و به هر شکوفایی،طراوت بهار را تا عمق جان میبرد.

این یوم الله  در چهلمین تکرار خویش  البته معنایی بدیع هم یافته است و آن علاوه بر معنای پیروزی ،شکست آشکار دشمنانی است که نمیخواستند ما چهلمین پیروزی را ببینیم و جشن ملی مان را بگیریم،اما به لطف خدا و رهنمودهای مقام معظم رهبری امسال نسبت به سالهای قبل با شکوه تر برگذار شد.

 حمایت و پشتیبانی همه جانبه ی خود را از مقام معظم رهبری(حفظ الله) و جمهوری اسلامی ایران اعلام می داریم.

در راهپیمایی  ۲۲ بهمن ۹۷ به صحنه خواهیم امد و از همه آحاد ملت غیور کشور عزیزمان بویژه شهروندان انقلابی شهر سهند دعوت میکنیم در این حماسه بزرگ حضور یابند تا پاس بداریم ارزشهای والای شهدا و امام شهدا را.

بدینوسیله دوش به دوش با  شهروندان محترم شهر سهند در راهپیمایی یوم الله  ۲۲بهمن شرکت خواهیم کرد تا به ندای ولی امر مسلمین جهان لبیک گفته و با آرمانهای امام راحل عظیم الشان و شهدای گلگون کفن بار دیگر تجدید پیمان خواهیم کرد.

 

آهکی میلانی (ریاست شورای اسلامی سهند)

 

عباداله نظامی(شهردار شهر سهند)

تصویر تصادفی

imama.jpg

سامانه ارتباطی 137

اوقات شرعی